TMTF İcra Kurulu Yalova´da toplandı

TMTF İcra Kurulu olağan toplantısı İcra Kurulu üyeleri; Federasyon Başkanı Kerim KOÇ, Yönetim Kurulu üyeleri Savaş ERTUFAN, Başol HARAÇ, Uğur BEŞOK, Murat YILMAZER, Genel Koordinatör Tahsin ERGÜL ve Genel Sekreter Mahir IRMAK´ın katılımlarıyla yapıldı.;
2018 bütçe planlaması ve öz gelir arttırma çalışmaları toplantının gündemini oluştururken, İcra Kurulu üyeleri daha sonra Yalova Masa tenisi Salonunu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Metin KAPLAN ve Yalova Belediye Spor Başkanı Resul KOCAAĞA ile birlikte ziyaret ettiler.
Olağan İcra Kurulu toplantısının Yalova´da gerçekleştirildiğini söyleyen Federasyon Başkanı Kerim KOÇ ´´Özellikle öz gelirlerimizi arttırıcı çalışmalar üzerinde yoğunlaştık. Orta ve Uzun vadede kendi ayakları üzerinde durabilen, ekonomik açıdan güçlü bir yapıya kavuşmayı hedefliyoruz. Masa Tenisinde bir çok başarıya ulaşmış, Masa Tenisi şehri Yalova´ya bizleri misafir ettiği için teşekkür ederiz. Sporcu açısından Masa Tenisi´ne sporcu yetiştiren Yalova´daki çalışmaları da yakından görmüş olduk´´ şeklinde konuştu.

29.11.2017

Diğer Haberler