15. Kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası sona erdi

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu faaliyet programında yer alan ve İstanbul Kuruluşlar arası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen 15. Kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Kıbrıs Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda 43 il’den gelen kurum ve kuruluş takımlarının katılımı ile yapıldı. 
Müsabakalarda; Erkekler Süper Lig’de 16, 1.Lig’de 70, Kadınlar Ligi’nde 17 takım olmak üzere 103 takımdan toplam 400 sporcu mücadele etti. İki gün süren müsabakalar  sonunda erkeklerde 1.Ligin ilk 4 takımı Süper Lige çıkarken,  son dört sırayı alan takımlar 1.Lig´e düştü. Müsabakalar sonunda dereceye girecek ilk dört takıma kupa ve madalyalarını Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim KOÇ verdi.

SONUÇLAR
SÜPER LİG
1-ALSİM ALARKO - İSTANBUL
2-THY - İSTANBUL
3-TÜRK TELEKOM - ANKARA
4-DİVAPAN - DÜZCE

1.LİGE DÜŞEN TAKIMLAR
13-SİSTEM REKLAM - İSTANBUL
14-ALARKO CARRİER - KOCAELİ
15-PFİZER - İSTANBUL
16-ÇEMTAŞ - BURSA

1.LİGE ÇIKAN TAKIMLAR
1-POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KKTC
2-AKSİN AKDENİZ - ANTALYA
3-KONYA BAROSU - KONYA
4-ATAKUM HALK EĞİTİM MERKEZİ - SAMSUN 

KADINLAR LİGİ
1-THY - İSTANBUL
2-GÜRELİ YMM - İSTANBUL
3-TAİ - ANKARA
4-TURKCELL - İSTANBUL 

15. Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına Katılan Takımlar; 

Süper Lig Erkek Takımları; 
1- SİSTEM REKLAMCILIK - İSTANBUL 
2- ALSİM ALARKO - İSTANBUL 
3- THY - İSTANBUL 
4- İGDAŞ-B - İSTANBUL 
 5- TÜRK TELEKOM - ANKARA 
6- TİGEM - ANKARA 
7- İZOCAM - İSTANBUL 
8- İGDAŞ - İSTANBUL 
9- PFİZER - İSTANBUL 
10- TELAS LASTİK - İSTANBUL 
11- NOVARTİS - KOCAELİ 
12- ÇEMTAŞ - BURSA 
13- DİVAPAN - DÜZCE 
14- BOSCH - BURSA 
15- ALARKO CARRİER - KOCAELİ 
16- ENERJİ BAKANLIĞI - ANKARA 


Birinci Lig Erkek Takımları; 
1- MERSEN - KOCAELİ 
2- KAVAK TEKSTİL - İSTANBUL 
3- AKSİGORTA - İSTANBUL 
4- CONTINENTAL - İSTANBUL 
5- ATAKUM HALK EĞİTİM MERKEZİ - SAMSUN 
6- HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ - DENİZLİ 
7- TARIM BAKANLIĞI - ANKARA 
8- TAİ - ANKARA 
9- İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - ARTVİN 
10- MKE PİRİNÇ FABRİKASI MD. - KIRIKKALE 
11- MERKEZ BANKASI - ANKARA 
12- BÖLGE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ - ERZURUM 
13- SODA SANAYİ - MERSİN 
14- ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - ARTVİN 
15- ORMAN İŞLETMELERİ MÜDÜRLÜĞÜ - ARTVİN 
16- M. RÜŞTÜ UZEL TEKNİK ANADOLU LİSESİ - TEKİRDAĞ 
17- TABİB ODASI - BURSA 
18- MERCEDES BENZ - AKSARAY 
19- DSİ 21. BÖLGE MD. - AYDIN 
20- ECZACILAR ODASI - HATAY 
21- İL MİLLİ EĞİTİM MD. - HATAY 
22- HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ - NEVŞEHİR 
23- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. - NEVŞEHİR 
24- YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK - ADANA 
25- HALİLİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MD. - ŞANLIURFA 
26- HARRAN ÜNİVERSİTESİ - ŞANLIURFA 
27- SUNAR GRUP - ADANA 
28- KONYA BAROSU - KONYA 
29- POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KKTC 
30- YAKAR TEKSTİL - İSTANBUL 
31- SILVER LINE ENDÜSTRİ - AMASYA 
32- GHSİM - EDİRNE 
33- TÜRK TELEKOM - ESKİŞEHİR 
34- DEMİR EXPORT - SİVAS 
35- FİNAL OKULLARI - SİVAS 
36- DİCLE ÜNİVERSİTESİ - DİYARBAKIR 
37- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - TRABZON 
38- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. - TRABZON 
39- SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ - MUĞLA 
40- PİMSA - KOCAELİ 
41- ALTINORDU İLÇE TARIM MD. - ORDU 
42- GÜRGENTEPE MÜFTÜLÜK - ORDU 
43- HALK SAĞLIĞI MD. - MUĞLA 
44- MİLLİ EĞİTİM MD. - IĞDIR 
45- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. - NİĞDE 
46- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - ERZURUM 
47- HALK EĞİTİM MD. - BİTLİS 
48- DULKADİROĞULLARI İLÇE TARIM MD. - KAHRAMANMARAŞ 
49- SGK - KAHRAMANMARAŞ 
50- GHSİM - ÇANAKKALE 
51- AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ - AFYONKARAHİSAR 
52- AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ - KARAMAN 
53- İL MÜFTÜLÜĞÜ - KARAMAN 
54- AİLE ve SOSYAL POLİTİKALAR İL MD. - ÇANAKKALE 
55- MİLLİ EĞİTİM MD. - ZONGULDAK 
56- 100. YIL ÜNİVERSİTESİ - VAN 
57- BÖLGE EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ - VAN 
58- HALK SAĞLIĞI MD. - EDİRNE 
59- GHSİM - AĞRI 
60- AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HASTANE - KAHRAMANMARAŞ 
61- İL EMNİYET MD. - ADANA 
62- ÖZGÜN SEMT İNŞAAT - HATAY 
63- KAYSERİ BAROSU - KAYSERİ 
64- DİŞ HEKİMLERİ ODASI - ANTALYA 
65- AKSİN AKDENİZ - ANTALYA 
66- İL GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MD. - ISPARTA 
67- DENİZLİ BELEDİYESİ - DENİZLİ 
68- MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI - DENİZLİ 
69- PAKTAŞ ORGANİZASYON - DENİZLİ 
70- KARAYOLLARI 7. BÖLGE MD. - SAMSUN 


Kadın Ligi Takımları; 
1- THY - İSTANBUL 
2- GÜRELİ YMM - İSTANBUL 
3- TURKCELL - İSTANBUL 
4- İKİZLER AJANS - İSTANBUL 
5- HÜRRİYET GAZETECİLİK - İSTANBUL 
6- HOPA HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - ARTVİN 
7- HOPA DEVLET HASTANESİ - ARTVİN 
8- MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - EDİRNE 
9- TAİ - ANKARA 
10- ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON M. - TRABZON 
11- İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (C) - HATAY 
12- SAMANDAĞ YAYLICA İLKÖĞRETİM OKULU - HATAY 
13- İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (A) - HATAY 
14- GÜVEN SOSYAL HİZM., MUSKİ - MUĞLA 
15- İL SAĞLIK MD. - KARAMAN 
16- ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ - ÇANAKKALE 
17- ÖZLEM KAYALI İLKOKULU - ÇANAKKALE
18- TUTAK İLÇE MEM - AĞRI  

20.04.2017

Diğer Haberler