1.LİG ANKARA´DA SONA ERDİ

2020-2021 Suzan Özbek sezonu Türkiye 1.Ligi 3. etap yarışmaları Ankara´da Taha Akgül Spor Salonunda oynanan son gün karşılaşmalarıyla sona erdi.
Erkekler Play-off grubunda Adana Çitar MTİ 28 puanla ve yenilgisiz şampiyonluğu elde etti. Tokat Belediyesi Plevne spor ikinci, Balıkesir Büyükşehir üçüncü, Konya Barosu dördüncü, FVM Işıkspor beşinci sırayı aldı. Kadınarlar Play-off grubunda ise Kocasinan Belediyesi B takımı 27 puanla şampiyonluğu kazandı. Hatay ASP ikinci, Denizli Tan Halk Oyunları üçüncü, Masa Der dördüncü, Balıkesir Büyükşehir beşinci sırayı aldı.
Erkeklerde ve Kadınlarda ilk üç sırayı alde eden takımlar Süper Lige çıktılar. Ancak kadınlarda Kocasinan Belediyesi´nin Süper Lig´de de takımı olduğu içib dördüncü olan Masa Der bir üst lige çıkan takım oldu.
Normal sezonda ilk sekize giremeyen takımların yer aldığı Klasman grubunda erkeklerde İskenderun VMTD, kadınlarda ise Zonguldak Özel İdare Yol spor ilk sırayı aldı. Erkeklerde son dört sırayı alan Altınordu, Çukurova Üniversitesi, Bitlis Gençlik ve KKTC Ankaspor ile kadınlarda son dört sırayı alan Büyük Kolej, Kocaeli BŞ. Kağıtspor, Pendik Belediyesi ve Bursaspor takımları bir alt lige düştüler.


1.LİG 3.ETAP PLAY-OFF MÜSABAKA SONUÇLARI ve PUAN DURUMU (20.06.2021) İndir 

1.LİG 3.ETAP KLASMAN MÜSABAKA SONUÇLARI ve PUAN DURUMU (19.06.2021) İndir 

 

2020-2021 1. LİG (2.DEVRE) SPORCU LİSTELERİ (ilgili sayfa)  İndir

20.06.2021

Diğer Haberler