Minikler En 12

Minikler En İyi´ler Yarışmaları

 

2016-2017 sezonu Minikler En İyi´ler Yarışmaları, sırasıyla 01-02 Ekim 2016 KOCAELİ, 07-08 Ocak 2017 KARABÜK, 22-23 Nisan 2017 TOKAT ve  17-18 Haziran 2017 SAKARYA´da yapıldı.

Her organizasyona 12´şer sporcunun katıldığı yarışmalarda, katılımcılar, birbirleriyle lig usulü karşı karşıya geldiler. Her yarışma sonunda en az puan toplayan sporcu yerini bir sonraki yarışmada farklı iki isme bıraktı.
Minik Erkeklerde Uğurcan Dursun, üç birincilik, bir ikincilik, Mustafa Nebhan, birer birincilik, ikincilik ve üçüncülük, Ege Bolat iki ikincilik, Yiğit Furkan Şimşek iki üçüncülük elde ettiler.

Minik Kızlarda ise Nihat Nebhan üç birincilik, bir üçüncülük, Ayten Ulutaş, bir biriniclik, bir ikincilik, iki üçüncülük, Ezel Arslan birer ikincilik ve üçüncülük, Yağmur Çelik ve Aysima Gün ise birer ikincilik elde ettiler.



1. ETAP 01-02 Ekim 2016 KOCAELİ 
Minik Erkek 
1-Uğurcan DURSUN ÇORUM BELEDİYESPOR ÇORUM 
2-Ege BOLAT SPOR İHTİSAS ÇORUM 
3-Ahmet Talha KELEŞ GENÇLİK VE SPOR AMASYA 
4-Burak ÇART İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
Minik Kız 
1-Nihat NEBHAN HATAY GENÇLİK SPOR HATAY 
2-Ayten ULUTAŞ B.B.ANKARA SPOR ANKARA 
3-Ezel ARSLAN B.B.ANKARA SPOR ANKARA 
4-Zilan ERDOĞAN BATMAN GENÇLİK SPOR BATMAN

 

ANKARA 2. ETAP 07-08 Ocak 2017 KARABÜK 
Minik Erkek 
1-Uğurcan DURSUN ÇORUM BELEDİYESPOR ÇORUM 
2-Ege BOLAT SPOR İHTİSAS ÇORUM 
3-Mustafa NEBHAN HATAY GENÇLİK SPOR HATAY 
4-Muhammet AKALIN TARAKER SPOR KIRKLARELİ 
Minik Kız 
1-Nihat NEBHAN HATAY GENÇLİK SPOR HATAY 
2-Ezel ARSLAN B.B.ANKARASPOR ANKARA 
3-Ayten ULUTAŞ B.B.ANKARASPOR ANKARA 
4-Lara YENİ AMASYA AMASYA 

ANKARA 3. ETAP 22-23 Nisan 2017 TOKAT 
Minik Erkek 
1-Mustafa NEBHAN HATAY GENÇLİK SPOR HATAY 
2-Uğurcan DURSUN ÇORUM BELEDİYE ÇORUM 
3-Yiğit Furkan ŞİMŞEK ÇORUM BELEDİYE ÇORUM 
4-Muhammet AKALIN TARAKER SPOR KIRKLARELİ
Minik Kız 
1-Nihat NEBHAN HATAY GENÇLİK SPOR HATAY 
2-Yagmur ÇELİK ÇALIK YEDAŞ SPOR KULÜBÜ AMASYA 
3-Ayten ULUTAŞ B.B.ANKARASPOR ANKARA 
4-Ezel ARSLAN B.B.ANKARASPOR 

4. ETAP 17-18 Haziran 2017 SAKARYA 
Minik Erkek 
1-Uğurcan DURSUN ÇORUM BELEDİYE ÇORUM 
2-Mustafa NEBHAN HATAY GENÇLİK SPOR HATAY 
3-Yiğit Furkan ŞİMŞEK ÇORUM BELEDİYE ÇORUM 
4-Halil İbrahim ZER ŞAHİNBEY BLD. SPOR GAZİANTEP 
Minik Kız 
1-Ayten ULUTAŞ B.B.ANKARASPOR ANKARA 
2-Aysima GÜN B.B.ANKARASPOR ANKARA 
3-Nihat NEBHAN HATAY GENÇLİK SPOR HATAY 
4-Ezel ARSLAN B.B.ANKARASPOR

 

 

Fotoğraflar:
http://www.tmtf.gov.tr/haberler/minikler-turkiye-sampiyonasi-nevsehirde-sona-erdi

 

 

 

18.06.2017

Diğer Haberler