Ankara Veteran Turnuvası

Ankara Veteran Turnuvası Kızılcahamam´da sona erdi

12.Ankara Veteran Turnuvası Kızılcahamam Rıza Doğan Spor Salonunda yapıldı.

 

Ankara Masa Tenisi Spor Kulübü tarafından düzenlenen ve Kızılcahamam Belediyesi ile Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından desteklenen 12.Ankara Veteran Turnuvası, Kızılcahamam Rıza Doğan Spor Salonunda 220 sporcunun katılımı ile yapıldı. 

12.Ankara Veteran Turnuvası´nde Tek Erkeklerde 30-39 yaş kategorisinde Ankaralı Talha Alkaya, 40-49 yaş kategorisinde Ankaralı Paata Pirstkhalava, 50-59 yaş kategorisinde İzmir Ahmet Bitirmiş, 60-64 yaş kategorisinde Kütahyalı Yalçın Kalay, 65 yaş üstü kategorisinde Ankaralı Kenan Atalay birinciliği elde ederken, Tek bayanlarda 30-49 yaş kategorisinde Ankaralı Nur Sedef Erçen, 50 yaş üstü kategorisinde İstanbullu Fulya Diker ilk sırayı aldı.
Turnuvada ayrıca Çift Erkeklerde 30-39 yaş kategorisinde Ankaralı Alp Kayman/Velihan Çayhan, 40-49 yaş kategorisinde Ankaralı Ensari Acar/Koray Er, 50-59 yaş kategorisinde İstanbullu Savaş Ertufan/Engin Avcı, 60 yaş üstü kategorisinde Ahmet Ertuğrul Henden/Fehmi Yavuzer, Çift bayanlarda ise Aynur Mutlu/Işık Ertufan ikilileri birinciliği elde etti.  

 

CE30-39
1 : Alp Kayman-Velihan Çayhan(Ank)
2 : Burak Dağtaşoğlu-Umut Öncül(Ank)
3 : Levent Üstün-Ahmet Ahsen Kılıç(Bil)
4 : Berkem Ertem-Fatih Erden(Ank)
Cons : Mustafa Teke-Güven Özbayrak(Ank)

E30-39
1 : Talha Alkaya(Ank)
2 : Umut Öncül(Ank)
3 : Ahmet Ahsen Kılıç(Ank)
4 : Murat Doğan/ank(Ank)
Cons : Yavuz Selim Kaya(Ank)

CE40-49
1 : Ensari Acar-Koray Er(Ank)
2 : Paata Pirstkhalava-Atilla Aydın(Ank)
3 : Tufan Yalçın-Mesut Barkale
4 : Özgür Rahmi Özmen-Hasan Çağrıcı(Ank)
Cons : İbrahim Eke-Kemal Ekinci(Kon)
E40-49
1 : Paata Pirstkhalava(Ank)
2 : Koray Er(Ank)
3 : Murat Yılmaz(Ank)
4 : Ali Fuat İnal(İzm)
Cons : Kemal Ekinci(Kon)

 

 

 

CE50-59
1 : Savaş Ertufan-Engin Avcı(İst)
2 : Adnan Yüksel-Ümit Zedelenmez(Ank)
3 : Mustafa Necati Günay-Ahmet Cemil Abiş
4 : Uğur Beşok-Kenan Atalay
Cons : Kaya Gülsün-Ömer Halis Bozdoğan(İst)
E50-59
1 : Ahmet Bitirmiş (İzm)
2 : Zafer Yıldırım (İzm)
3 : Ensari Acar(Ank)
4 : Adnan Yüksel(Ank)
Cons : Ayhan Uysal(Esk)

CE60+
1 : Ahmet Ertuğrul Henden-Fehmi Yavuzer
2 : Yalçın Kalay-Erdem Hodul
3 : Ferit Atabey-Kemal Sağ
4 : Kemal Develi-Nihat Zengin
Cons : Seyhan Candan-Sırrı Aksoy(İst)

E60-64
1 : Yalçın Kalay (Küt)
2 : Özcan Ceyhan(Adp)
3 : Ahmet Ertuğrul Henden(İst)
4 : Resul Akay(Ank)
Cons : Selçuk Küçükazay(İst)

CK30+
1 : Aynur Mutlu-Işık Ertufan
2 : Fulya Diker-Zebure Balkanlı
3 : Neslihan Öner-Nur Sedef Erçen(Ank)
4 : Şerife Tandel-Mehlika Basut(İst)
Cons : Hatice Sözer Koçanalı-Şule Yıldön

E65+
1 : Kenan Atalay(Ank)
2 : Fehmi Yavuzer(Bur)
3 : Sabri Metin İskit(İst)
4 : Mustafa Baydemir(İst)
Cons : Nihat Zengin(Ank)

MİX

1 : Koray Er-Nur Sedef Erçen
2 : Paata Pirstkhalava-Neslihan Öner
3 : Ülkü Belir-Mehmet Şen
4 : Fulya Diker-Ümit Zedelenmez

K30-49
1 : Nur Sedef Erçen(Ank)
2 : Aynur Mutlu(Ayd)
3 : Neslihan Öner(Ank)
4 : Selda Aydın(Ank)
Cons : Seçgin Uncu(Ank)

K50+
1 : Fulya Diker(İst)
2 : Işık Ertufan(İst)
3 : Şerife Tandel(İst)
4 : Serpil Pınar(İst)
Cons : Tülin Karataş(Bur)

 

E70+
1 : Nihat Zengin
2 : Can Bingöl

16.01.2017

Diğer Haberler