Balkan Şampiyonası Edirne´de başladı

44.Balkan Şampiyonası Edirne Mimar Sinan Spor Salonunda başladı.
Bayanlarda 8, erkeklerde ise 9 takımın katıldığı Şampiyonanın ilk iki günü takım müsabakaları oynanacak.

Betül Nur Kahraman, Gülpembe Özkaya, Merve Nur Öztürk ve Dilan Tek´den oluşan Bayan Milli takımımız, A grubunda Arnavutluk ve Kosova´yı aynı sonuçla 3-0, Bosna-Hersek´i ise 3-1 yenerek grubunu lider tamamladı.
Bayan Milli takımımız 2 Ağustos 2018 Perşembe günü Çeyrek Finalde Makedonya ile karşılaşacak.

Ziver Gündüz, Ali Afşin Gül, Bilal Selim Tok ve Talha Yiğenler´den kurulu Erkek Milli takımımız Karadağ ve Arnavutluk´u aynı skorla 3-0 mağlup ederek A grubunu ilk sırada tamamladı. Erkek Milli takımımız 2 Ağustos 2018 Perşembe günü Çeyrek Finalde Slovenua ile karşılaşacak. 

BTTC Edirne 2018 Mens Teams 3.Round Result

MNE - ALB: 3-1
Jasarovic-Rexhaj: 3-1
Dukanovic-Tosuni: 1-3
Dobrasinovic-Tapia: 3-1
Jasarovic-Tosuni: 3-1

SRB - SLO: 3-1
Marinkovic-Grampovcnik: 3-0
Gacev-Hribar: 1-3
Levajac-Cvetko: 3-1
Marinkovic-Hribar: 3-1

MKD - BUL: 0-3
Kostovski-Todorov: 0-3
Rikaloski-Petrov: 1-3
Buzaroski-Vatov: 0-3

BIH - KOS: 3-0
L.Mihailovic-Mahmuti: 3-1
Matkovic-Karabaxhak: 3-2
N.Mihailovic-Sinani: 3-0

BTTC Edirne 2018 Womans Teams 3.Round Result

TUR - KOS: 3-0
Gülpembe-Hashani: 3-0
Dilan Tek-Mehmeti: 3-1
Betül-Shabani: 3-0

ALB - BIH: 1-3
Danglli-Markovic: 0-3
Rexhaj-Sehic: 3-0
Agolli-Cosic: 0-3
Rexhaj-Markovic: 0-3

ROU - MNE: 3-0
Elena Zaharia-Petric: 3-0
Alina Zaharia: 3-0
Uritu-Pejovic: 3-0

BUL - MKD: 3-1
İlieva-Dimitrova: 3-0
Andrnova-Dimitrievska: 3-2
Hasanova-Stojanovska: 2-3
İlieva-Dimitrievska: 3-1

BTTC Edirne 2018 Mens Teams 2.Round Result

TUR - MNE: 3-0
Afşin-Jasarovic: 3-0
Talha-Dukanovic: 3-0
Bilal-Dobrasinovic: 3-0

SRB - MKD: 3-0
Marinkovic-Kostovski: 3-1
Gacev-Rikaloski: 3-0
Levajac-Buzaroski: 3-0

BUL - SLO: 3-2
Todorov-Cvetko: 3-0
Bekir-Hribar: 3-2
Vatov-Grampovcnik: 1-3
Todorov-Hribar: 0-3
Bekir-Cvetko: 3-1

ROM - BIH: 3-0
Manole-N.Mihailovic: 3-0
Spelbus-L.Mihailovic: 3-2
Mladin-Matkovic: 3-2

BTTC Edirne 2018 Womens Teams 2.Round Result

ALB - TUR: 0-3
Agolli-Betül Nur Kakraman: 0-3
Danglli-Gülpembe Özkaya: 0-3
Rexhaj-Merve Nur kahraman: 0-3

BUL - ROU: 0-3
Andronova-A.Zaharia: 1-3
İlieva-E.Zaharia:1
Hasanova-Uratu: 1-3

BIH - KOS: 3-0
Markovic-Shabani: 3-0
Sehic-Mehmeti: 3-0
Cosic-Hashani: 3-1

MKD - MNE: 1-3
Stojanovska-Culafic: 1-3
Dimitrova-Petric: 0-3
Dimitrievski-Pejovic: 3-1
Stojanovska-Petric: 0-3

BTTC EDİRNE 2018 Mens Teams 1.Round Result

ROM - KOS: 3-0
Mladin-Mahmuti: 3-0
Manole-Karabaxhak: 3-0
Spelbus-Sinani: 3-0

MKD - SLO: 0-3
Kostovski-Cvetko: 1-3
Rikaloski-Hribar: 1-3
Buzaroski-Grampovcnik: 0-3

BUL - SER: 0-3
Vatov-Marinkovic: 0-3
Bekir-Gacev: 0-3
Todorov-Levajac: 1-3

ALB - TUR: 0-3
Rexhaj-Ziver: 0-3
Tosuni-Afşin: 0-3
Tapia-Bilal: 0-3

BTTC EDİRNE 2018 Womans Teams 1.Round Result

MNE - BUL: 1-3
Petric-Andronova: 3-2
Pejovic-İlieva: 0-3
Culafic-Hasanova: 1-3
Petric-İlieva: 1-3

ROM - MKD: 3-0
Elena Zaharia - Stojanovska: 3-0
Alina Zaharia - Dimitrevska: 3-0
Uratu - Dimitrova: 3-0

ALB - KOS: 3-0
Danglli-Shabani: 3-1
Rexhaj-Mehmeti:3-0
Agolli-Hashani: 3-0

BIH - TUR: 1-3
Markovic-Betül Nur Kahraman: 0-3
Sehic-Gülpembe Özkaya: 0-3
Cosic-Merve Nur Öztürk: 3-1
Markovic-Gülpembe Özkaya: 1-3

01.08.2018

Diğer Haberler