Küçük En İyiler

2016-2017 sezonu Küçükler En İyi´ler Yarışmaları, sırasıyla 01-02 Ekim 2016 KOCAELİ, 07-08 Ocak 2017 KARABÜK, 22-23 Nisan 2017 TOKAT ve  17-18 Haziran 2017 SAKARYA´da yapıldı.

Her organizasyona 12´şer sporcunun katıldığı yarışmalarda, katılımcılar, birbirleriyle lig usulü karşı karşıya geldiler. Her yarışma sonunda en az puan toplayan sporcu yerini bir sonraki yarışmada farklı iki isme bıraktı.
Küçük Erkeklerde Emir Baha Sönmez iki birincilik, Tarık Saim Özbek bir birincilik, iki üçüncülük, Hakan Işık birer birincilik ve ikincilik, Batuhan Gürses ikişer ikincilik ve üçüncülük, Özgün Göksal bir ikincilik elde etti.

Küçük Kızlarda, Zeynep Karaca üç birincilik, bir ikincilik, Yağmur Şevval Karaca bir birincilik, iki ikincilik, bir üçüncülük, Ceren Sude Gülman iki üçüncülük, Arzusu Ceyhan bir ikincilik ve Sena Şenkaş bir üçüncülük kazandı.



1. ETAP 01-02 Ekim 2016 KOCAELİ 
Küçük Erkek 
1-Emir Baha SÖNMEZ YALOVA BLD. SPOR YALOVA 
2-Hakan IŞIK B.B ANKARASPOR ANKARA 
3-Batuhan GÜRSES İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
4-Tarık Saim ÖZBEK İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
Küçük Kız 
1-Zeynep KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
2-Yağmur Şevval KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
3-Sena ŞENKAŞ İZMİR B.ŞEHİR İZMİR 
4-Şeyma KAYA ASTAŞ SPOR AYDIN

 2. ETAP 07-08 Ocak 2017 KARABÜK 

Küçük Erkek 
1-Emir Baha SÖNMEZ YALOVA BLD. SPOR YALOVA 
2-Batuhan GÜRSES İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
3-Tarık Saim ÖZBEK İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
4-Selçuk KOCABAŞ ETİMESGUT BLD. ANKARA 
Küçük Kız 
1-Yağmur Şevval KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
2-Zeynep KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
3-Ceren Sude GÜLMAN YENİMAHALLE BLD. ANKARA 
4-Sena ŞENKAŞ İZMİR B.ŞEHİR İZMİR 

 3. ETAP 22-23 Nisan 2017 TOKAT 

Küçük Erkek 
1-Hakan IŞIK B.B ANKARASPOR ANKARA 
2-Batuhan GÜRSES İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
3-Tarık Saim ÖZBEK İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
4-Mehmet Enes EROLAN B.B. ANKARASPOR ANKARA 
Küçük Kız 
1-Zeynep KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
2-Yağmur Şevval KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
3-Ceren Sude GÜLMAN YENİMAHALLE BLD. ANKARA 
4-Sena ŞENKAŞ İZMİR B.ŞEHİR İZMİR 

 4. ETAP 17-18 Haziran 2017 SAKARYA 

Küçük Erkek 
1-Tarık Saim ÖZBEK İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
2-Özgün GÖKSAL YALOVA BLD. SPOR YALOVA 
3-Batuhan GÜRSES İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
4-Hakan IŞIK B.B ANKARASPOR ANKARA 
Küçük Kız 
1-Zeynep KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
2-Arzusu CEYHAN İZMİR B.ŞEHİR İZMİR 
3-Yağmur Şevval KARACA İSTANBUL BBSK İSTANBUL 
4-Ceren Sude GÜLMAN YENİMAHALLE BLD. ANKARA 

18.06.2017

Diğer Haberler