Çorum Masa Tenisi Salonu açıldı

Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Masa Tenisi Eğitim Merkezi Federasyon Başkanımız Kerim KOÇ’un da katılımı ile hizmete girdi.

Spor tesislerinin açılışına Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Belediye Başkan Yardımcıları Zeki Gül ve Turan Candan, İl Müftüsü Ahmet Akın, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Eski Milli Güreşçi Nazmi Avluca, Çorum Belediyespor yönetimi ve sporcular katıldı.  Yeni açılan masa tenisi salonuyla yeni şampiyonların yetişeceğini söyleyen Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ‘’Üç spor salonumuzun açılışını birden yaptık. Şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Geleceğin masa tenisi şampiyonları inşallah Belediyemiz Masa Tenisi Eğitim Merkezinden çıkacak’’ dedi.
Çorum’daki masa tenisi çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Federasyon Başkanımız Kerim KOÇ ‘’Mevlana Spor Tesisleri içerisinde 10 masalık Masa Tenisi Eğitim Merkezi’nin Bölgenin en büyük Masa tenisi Merkezi olarak faaliyete başladı. Bu merkezde Yıldız Milli Takım Antrenörümüz Ali KORKMAZ eşliğinde çalışmalar yapılacaktır’’ dedi.

03.04.2017

Diğer Haberler