Genç ve Yıldız En İyi 12´ler son etap Samsun´da ilk gün sona erdi.

Genç ve Yıldız En İyi 12´ler son etabı Samsun´da Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunda ilk gün maçlarıyla başladı.
İlk gün oynanan 6´şar maçın ardından Genç Bayanlarda 6´da 6 yapan Gülpembe Özkaya ve Simay Kulakçken ilk sırada bulunuyorlar. Betül Nur Kahraman, Merve Nur Öztürk ve Aybüke Öner ilk günü 4´er galibiyetle kapattı.
Genç Erkeklerde, Talha Yiğenler oynadığı 6 maçı da kazandı. Zihni Batuhan Şahin, Umut Emre Başsan ve Tugay Yılmaz 5´er galibiyetle sıralanıyorlar.
Yıldız Bayanlarda Özge Yılmaz ilk gün oynadığı 6 maçın 6´sını da kazandı. Ece Haraç, Gamze Çotra ve Betül Töz´ün 5´er galibiyeti bulunuyor.
Yıldız Errkeklerde Ulaş Akdağ ve Yücel Ocak oynadıkları 6 maçı da kazandılar. Kaan Dönmez ve Talha Ağbaba´nın ise 5´er galibiyeti bulunuyor.
Gençler ve Yıldızlar En iyi 12 son etabı Pazar günü oynanacak maçlarla sona erecek.
Gençlerde daha önce Kocaeli, Kırşehir ve Eskişehir etaplarında Genç Bayanlarda Simay Kulakçeken iki, Gülpembe Özkaya bir birincilik, Genç Erkeklerde Talha Yiğenler, Yıldız Bayanlarda Özge Yılmaz ve Yıldız Erkeklerde Yücel Ocak üçer  birincilik elde ettiler.

GENÇLER ve YILDIZLAR EN İYİ 12´LER FİKSTÜR için tıklayınız

GENÇ BAYANLAR

Gülpembe ÖZKAYA (İST) Çiğdem KÖSE (YLV) 3 1
Simay KULAKÇEKEN  Ece ALTUNDERE (İST) 3 0
Betül N.KAHRAMAN (KYS) Aybala KOÇAL (YLV) 3 2
Aybüke ÖNER (ADN) Ç.Yağmur KONUR (ADN) 3 2
Dilan TEK (ANK) Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) 3 2
Edanur IŞIK (ANK) Aleyna SAKİN (ADN) 3 1
Ece ALTUNDERE (İST) Gülpembe ÖZKAYA (İST) 0 3
Çiğdem KÖSE (YLV) Aybala KOÇAL (YLV) 3 0
Simay KULAKÇEKEN  Ç.Yağmur KONUR (ADN) 3 1
Betül N.KAHRAMAN (KYS) Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) 2 3
Aybüke ÖNER (ADN) Aleyna SAKİN (ADN) 3 0
Dilan TEK (ANK) Edanur IŞIK (ANK) 2 3
Gülpembe ÖZKAYA (İST) Aybala KOÇAL (YLV) 3 0
Ece ALTUNDERE (İST) Ç.Yağmur KONUR (ADN) 1 3
Çiğdem KÖSE (YLV) Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) 1 3
Simay KULAKÇEKEN  Aleyna SAKİN (ADN) 3 0
Betül N.KAHRAMAN (KYS) Edanur IŞIK (ANK) 3 0
Aybüke ÖNER (ADN) Dilan TEK (ANK) 0 3
Ç.Yağmur KONUR (ADN) Gülpembe ÖZKAYA (İST) 0 3
Aybala KOÇAL (YLV) Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) 1 3
Ece ALTUNDERE (İST) Aleyna SAKİN (ADN) 3 1
Çiğdem KÖSE (YLV) Edanur IŞIK (ANK) 0 3
Simay KULAKÇEKEN  Dilan TEK (ANK) 3 2
Betül N.KAHRAMAN (KYS) Aybüke ÖNER (ADN) 3 1
Gülpembe ÖZKAYA (İST) Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) 3 1
Ç.Yağmur KONUR (ADN) Aleyna SAKİN (ADN) 3 1
Aybala KOÇAL (YLV) Edanur IŞIK (ANK) 3 2
Ece ALTUNDERE (İST) Dilan TEK (ANK) 3 2
Çiğdem KÖSE (YLV) Aybüke ÖNER (ADN) 0 3
Simay KULAKÇEKEN  Betül N.KAHRAMAN (KYS) 3 0
Aleyna SAKİN (ADN) Gülpembe ÖZKAYA (İST) 0 3
Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) Edanur IŞIK (ANK) 3 1
Ç.Yağmur KONUR (ADN) Dilan TEK (ANK) 1 3
Aybala KOÇAL (YLV) Aybüke ÖNER (ADN) 1 3
Ece ALTUNDERE (İST) Betül N.KAHRAMAN (KYS) 0 3
Çiğdem KÖSE (YLV) Simay KULAKÇEKEN  0 3

GENÇ ERKEKLER

Talha YİĞENLER (ADN) Tarık O.KARATAŞ (ANK) 3 0
Umut E. BAŞSAN (YLV) Bilal Selim TOK (YLV) 3 1
Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) Sadettin GENCER (ANK) 3 1
Mücahit KOYUNCU (İST) Tugay S.YILMAZ (YLV) 0 3
Alican ŞEKER (MLT) İbrahim KALKAN (MRD) 3 0
Furkan USLU (ZON) Uğur BAYER (MLT) 3 1
Bilal Selim TOK (YLV) Talha YİĞENLER (ADN) 0 3
Tarık O.KARATAŞ (ANK) Sadettin GENCER (ANK) 0 3
Umut E. BAŞSAN (YLV) Tugay S.YILMAZ (YLV) 1 3
Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) İbrahim KALKAN (MRD) 3 0
Mücahit KOYUNCU (İST) Uğur BAYER (MLT) 2 3
Alican ŞEKER (MLT) Furkan USLU (ZON) 3 0
Talha YİĞENLER (ADN) Sadettin GENCER (ANK) 3 1
Bilal Selim TOK (YLV) Tugay S.YILMAZ (YLV) 2 3
Tarık O.KARATAŞ (ANK) İbrahim KALKAN (MRD) 3 0
Umut E. BAŞSAN (YLV) Uğur BAYER (MLT) 3 0
Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) Furkan USLU (ZON) 3 0
Mücahit KOYUNCU (İST) Alican ŞEKER (MLT) 0 3
Tugay S.YILMAZ (YLV) A. Talha YİĞENLER  0 3
Sadettin GENCER (ANK) İbrahim KALKAN (MRD) 3 2
Bilal Selim TOK (YLV) Uğur BAYER (MLT) 3 1
Tarık O.KARATAŞ (ANK) Furkan USLU (ZON) 0 3
Umut E. BAŞSAN (YLV) Alican ŞEKER (MLT) 3 0
Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) Mücahit KOYUNCU (İST) 3 1
Talha YİĞENLER (ADN) İbrahim KALKAN (MRD) 3 1
Tugay S.YILMAZ (YLV) Uğur BAYER (MLT) 3 0
Sadettin GENCER (ANK) Furkan USLU (ZON) 1 3
Bilal Selim TOK (YLV) Alican ŞEKER (MLT) 3 0
Tarık O.KARATAŞ (ANK) Mücahit KOYUNCU (İST) 0 3
Umut E. BAŞSAN (YLV) Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) 3 2
Uğur BAYER (MLT) Talha YİĞENLER (ADN) 1 3
İbrahim KALKAN (MRD) Furkan USLU (ZON) 1 3
Tugay S.YILMAZ (YLV) Alican ŞEKER (MLT) 3 2
Sadettin GENCER (ANK) Mücahit KOYUNCU (İST) 1 3
Bilal Selim TOK (YLV) Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) 0 3
Tarık O.KARATAŞ (ANK) Umut E. BAŞSAN (YLV) 0 3

YILDIZ BAYANLAR

Özge YILMAZ (KYS) Feyzanur SAĞLAM  3 0
Ece HARAC (YLV) Kadriye N.SARI (KYS) 3 0
Betül TÖZ (KOC) Zeynep ÇELİK (ANK) 3 1
Gamze ÇOTRA (İST) Jale CAN (İST) 3 2
Şükran CANGİR (BTM) Meltem BALABAN 3 1
Şilan GÜLSEREN  Alsu DÖNMEZ (İST) 0 3
Kadriye N.SARI (KYS) Özge YILMAZ (KYS) 0 3
Feyzanur SAĞLAM  Zeynep ÇELİK (ANK) 3 2
Ece HARAC (YLV) Jale CAN (İST) 3 0
Betül TÖZ (KOC) Meltem BALABAN 3 2
Gamze ÇOTRA (İST) Alsu DÖNMEZ (İST) 3 0
Şükran CANGİR (BTM) Şilan GÜLSEREN 1 3
Özge YILMAZ (KYS) Zeynep ÇELİK (ANK) 3 0
Kadriye N.SARI (KYS) Jale CAN (İST) 2 3
Feyzanur SAĞLAM  Meltem BALABAN 2 3
Ece HARAC (YLV) Alsu DÖNMEZ (İST) 3 0
Betül TÖZ (KOC) Şilan GÜLSEREN  3 0
Gamze ÇOTRA (İST) Şükran CANGİR (BTM) 3 0
Jale CAN (İST) Özge YILMAZ (KYS) 0 3
Zeynep ÇELİK (ANK) Meltem BALABAN 2 3
Kadriye N.SARI (KYS) Alsu DÖNMEZ (İST) 3 1
Feyzanur SAĞLAM  Şilan GÜLSEREN  1 3
Ece HARAC (YLV) Şükran CANGİR (BTM) 3 1
Betül TÖZ (KOC) Gamze ÇOTRA (İST) 3 1
Özge YILMAZ (KYS) Meltem BALABAN 3 1
Jale CAN (İST) Alsu DÖNMEZ (İST) 3 0
Zeynep ÇELİK (ANK) Şilan GÜLSEREN  3 0
Kadriye N.SARI (KYS) Şükran CANGİR (BTM) 1 3
Feyzanur SAĞLAM  Gamze ÇOTRA (İST) 0 3
Ece HARAC (YLV) Betül TÖZ (KOC) 2 3
Alsu DÖNMEZ (İST) Özge YILMAZ (KYS) 0 3
Meltem BALABAN Şilan GÜLSEREN  1 3
Jale CAN (İST) Şükran CANGİR (BTM) 3 2
Zeynep ÇELİK (ANK) Gamze ÇOTRA (İST) 1 3
Kadriye N.SARI (KYS) Betül TÖZ (KOC) 3 2
Feyzanur SAĞLAM  Ece HARAC (YLV) 1 3

YILDIZ ERKEKLER

Yücel OCAK (YLV) Kerem ERSARİ (İST) 3 2
Özgür YILMAZ (ZON) Şükrü Can YILMAZ (ZON) 3 1
Ulaş AKDAĞ (ANK) İbrahim ATUĞ (İST) 3 0
Ekin B. TOPRAK (YLV) Bilal IŞIK (İST) 2 3
Talha AĞBABA (YLV) Emirhan ÇİÇEK (YLV) 3 2
Kaan DÖNMEZ (YLV) Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) 3 0
Şükrü Can YILMAZ (ZON) Yücel OCAK (YLV) 2 3
Kerem ERSARİ (İST) İbrahim ATUĞ (İST) 1 3
Özgür YILMAZ (ZON) Bilal IŞIK (İST) 3 1
Ulaş AKDAĞ (ANK) Emirhan ÇİÇEK (YLV) 3 0
Ekin B. TOPRAK (YLV) Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) 1 3
Talha AĞBABA (YLV) Kaan DÖNMEZ (YLV) 0 3
Yücel OCAK (YLV) İbrahim ATUĞ (İST) 3 1
Şükrü Can YILMAZ (ZON) Bilal IŞIK (İST) 1 3
Kerem ERSARİ (İST) Emirhan ÇİÇEK (YLV) 1 3
Özgür YILMAZ (ZON) Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) 3 2
Ulaş AKDAĞ (ANK) Kaan DÖNMEZ (YLV) 3 1
Ekin B. TOPRAK (YLV) Talha AĞBABA (YLV) 1 3
Bilal IŞIK (İST) Yücel OCAK (YLV) 1 3
İbrahim ATUĞ (İST) Emirhan ÇİÇEK (YLV) 3 2
Şükrü Can YILMAZ (ZON) Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) 3 2
Kerem ERSARİ (İST) Kaan DÖNMEZ (YLV) 1 3
Özgür YILMAZ (ZON) Talha AĞBABA (YLV) 2 3
Ulaş AKDAĞ (ANK) Ekin B. TOPRAK (YLV) 3 0
Yücel OCAK (YLV) Emirhan ÇİÇEK (YLV) 3 2
Bilal IŞIK (İST) Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) 2 3
İbrahim ATUĞ (İST) Kaan DÖNMEZ (YLV) 0 3
Şükrü Can YILMAZ (ZON) Talha AĞBABA (YLV) 1 3
Kerem ERSARİ (İST) Ekin B. TOPRAK (YLV) 0 3
Özgür YILMAZ (ZON) Ulaş AKDAĞ (ANK) 2 3
Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) Yücel OCAK (YLV) 0 3
Emirhan ÇİÇEK (YLV) Kaan DÖNMEZ (YLV) 2 3
Bilal IŞIK (İST) Talha AĞBABA (YLV) 1 3

 

 

 

 

07.05.2017

Diğer Haberler