Ece ve Özge Avrupa Şampiyonasında Çeyrek Final oynadı

Romanya´da düzenlenen Avrupa Gençler Şampiyonasında Genç Çift Bayanlarda son iki yılın Yıldız Çiftler Avrupa 3.sü Milli sporcularımız Ece Haraç/Özge Yılmaz ikilisi son 16 turunda Rus Kazantseva/Malanina çiftini 3-1 yenerek Çeyrek Finale yükseldi.
Özge ve Ece, Çeyrek Finalde Azerbaycan adına yarışan Çin asıllı Ning Jing/Chen Xingtai çiftine 3-2 mağlup oldu. 
Öteyandan Özge Yılmaz, Genç Kızlar Consolation maçları finalinde Rus Malinina´yı 3-2 yenerek Teselli birinciliğini kazandı.

23 TEMMUZ MAÇ SONUÇLARI

son 16 - Özge/Ece - Ning Jing/Chen Xingtai (Aze): 2-3
son 16 - Ece /Özge - Kazantseva/Malinina (Rus): 3-1 
 
22 TEMMUZ MAÇ SONUÇLARI

Genç Çift Kızlarda Ece Haraç/Özge Yılmaz ikilisi son 32 turunda Slovak rakipleri Grigelova/Puchovanova´yı 3-1 yenerek son 16 turuna kaldılar. Ferdi karşılaşmalarının üçüncü gününde Milli sporcularımız Genç Kız Çift, Genç Erkek tek, Genç Kız tek, Yıldız Erkek tek ve Yıldız Kız tek maçlarına çıktılar.

Yıldız Kız
son 32 - Şükran Cangir - Zaharia (Rom): 0-4
Genç Kız Çift
son 32 - Ece /Özge - Grigelova/Puchovanova (Svk): 3-1
son 32 - Gülpembe/Kukulkova - Kolish (Rus)/Gauthier (Fra): 0-3
Genç Erkek
son 64 - Bilal Selim - Grebnev (Rus): 3-4
Genç Kız
son 64 - Merve Nur - Tailakova (Rus): 0-4
son 64 - Betül Nur - A.Vovk (Slo): 1-4
son 64 - Gülpembe - K.Wegrzyn (Pol): 1-4
Yıldız Erkek
son 64 - Yücel - Degros (Bel): 0-4
son 64 - Özgür - Klajber (Svk): 1-4
Yıldız Kız
son 64 - Simge - Mitrofan (Rom): 1-4
son 64 - Zeynep - Tominjak (Srb): 1-4
son 64 - Şükran - Chomis (Fra): 4-3

21 TEMMUZ MAÇ SONUÇLARI

Ferdi karşılaşmalarının ikinci gününde Genç Erkek, Genç Kız, Yıldız Kız ve Yıldız Erkek tek ve çift Ana Tablo maçlarıyla Gençler ve Yıldızlar Mix Ana Tablo maçları yapıldı.

Yıldız Erkek

Yücel Ocak - Stefanov (Bul): 4-1
Özgür Yılmaz - Aivatidsi (Yun):4-0
Emir Baha - Joao Silva (Por):0-4
Genç Erkek
Tugay Yılmaz - Marinko (Çek): 2-4
Bilal Selim - Cathcart (İrl):4-0
Genç  Kız
Betül Nur - Alma Roose (Swe): 4-1
Merve Nur - Sciglaite (Ltu):c4-0
Gülpembe - Oppelz (Aut): 4-0
Özge Yılmaz - Tu Wenna (Alm): 1-4
Yıldız Kız
Feyza Demir - Earley (İrl): 1-4
Simge İnal - Nikolova (Bul): 4-1
Zeynep Karaca - Melnikova (Est): 4-1
Şükran Cangir - Krolikowska (Pol): 4-2

Genç Çift Erkek
Tugay/Bilal - De Nodrest/Rolland (Fra): 0-3
Umut/Alican - Sgouropoulos (Yun)/Sidorenko (Rus): 0-3
Genç Kız Çift
Betül/Merve - Kolish (Rus)/Gauthier (Fra): 0-3
Gülpembe/Kukulkova - İlcikova (Çek)/Hudusan (Rom): 3-0
Ece/Özge - Lutz (Fra)/Silva (Por): 3-2

Yıldız Erkek Çift
Emir Baha/Stefanov - Kouchly/Segal (İsr): 2-3
Yücel/Özgür - Hollo/Senkbeil (Alm): 2-3
Yıldız Kız Çift
Şükran/Zeynep - Hursey (Wal)/Earley (İrl): 0-3
Feyza/Simge - Arapovic (Cro)/Zaderova (Çek): 2-3

Yıldız Mix
Yücel/Şükran - Petrovic/Bezeg (Srb):3-2
Yücel/Şükran - Kibka/Vydruchenko (Ukr): 3-1
Yücel/Şükran - Rakoto/Pavade (Fra): 1-3 (son 16 maçı) 
Genç Mix
Umut/Gülpembe - Bako/Blaskova (Çek): 3-2
Merve/İtshak - De Nodrest/Lutz (Fra): 0-3
Bilal/Özge - Kulczycki/Wegrzyn (Pol): 2-3
Umut/Gülpembe - Yu Khinhang/Ning Jing (Aze): 0-3 (son 32 maçı)

20 TEMMUZ MAÇ SONUÇLARI

Ferdi karşılaşmalarının ilk gününde Genç Erkek, Genç Kız, Yıldız Kız ve Genç Çift Erkek eleme müsabakalarıyla, Gençler ve Yıldızlar Mix 1.tur maçları yapıldı.

Genç Erkek
Alican Şeker - Gaspar (Bel): 3-4
Tugay Yılmaz - Cappuccio (İta): 4-3
Bilal Selim - Mihailovic (Bıh): 4-1
Umut Emre - Haug (Nor): 3-4
Yıldız Kız
Zeynep Karaca - Stojanovska (Mkd): 4-1
Simge İnal - Sara Tokic (Slo): 4-0
Genç Çift Erkek
Umut Emre/Alican - Tsissios/Savva (Krk): 3-2
Genç Mix
Ece/Tugay - Stoll/Credaro (Sui): 3-0
Merve Nur/Itshak - Ansari/Leman (Aze): 3-0
Gülpembe/Umut - Osira/Yepifantseva (Ukr): 3-1
Betül/Alican - Andras/Harasztovich (Mac): 1-4
Özge/Bilal  - Harea/Smiganovscara (Mda): 3-0
Ece/Tugay - Novel/Paulin (Slo): 2-3
Merve/İtshak - Radulovic/Petric (Mne): 3-0
Yıldız Mix
Simge/İsraeli - Lindso/Baasan (Swe): 1-3
Zeynep/Özgür - Bassi/Arlia (İta): 1-3
Şükran/Yücel - Scharrer/Bernet (Sui): 3-2
Feyza/Emir Baha - Kases/Kettler (Aut): 2-3
Genç Kız
Merve Nur - Smiganovscaia (Mda): 4-3
Ece Haraç - Hristova (Bul): 2-4


22.07.2018

Diğer Haberler