Genç-Yıldız En İyi 12´ler Samsun´da sona erdi

Gençler ve Yıldızlar 2016-2017 sezonu En İyi 12´ler yarışmaları Samsun´da yapılan 4. ve son etapla tamamlandı.
Samsun Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunda yapılan 4.etap maçları sonunda Genç Erkekler, Genç Bayanlar, Yıldız Erkekler ve Yıldız Bayanlarda birinciler belli oldu.
Genç Bayanlarda; Simay Kulakçeken birinci, Gülpembe Özkaya ikinci, Merve Nur Öztürk üçüncü, Dilan Tek dördüncü,
Genç Erkeklerde; Talha Yiğenler birinci, Tugay Yılmaz ikinci, Umut Emre Başsan üçüncü, Zihni Batuhan Şahin dördüncü,
Yıldız Bayanlarda, Betül Töz birinci, Ece Haraç ikinci, Özge Yılmaz üçüncü, Gamze Çotra dördüncü,
Yıldız Erkeklerde; Yücel Ocak birinci, Ulaş Akdağ ikinci, Kaan Dönmez üçüncü, Talha Ağbaba dördüncü sırayı aldılar.

SONUÇLARI GOOGLE DRİVE OLARAK GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ 
SONUÇLARI EXCEL DOSYASI OLARAK İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

İKİNCİ GÜN SONUÇLARI

GENÇ BAYANLAR

Gülpembe ÖZKAYA (İST) Edanur IŞIK (ANK) 3 0
Aleyna SAKİN (ADN) Dilan TEK (ANK) 1 3
Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) Aybüke ÖNER (ADN) 3 0
Ç.Yağmur KONUR (ADN) Betül N.KAHRAMAN (KYS) 1 3
Aybala KOÇAL (YLV) Simay KULAKÇEKEN  1 3
Ece ALTUNDERE (İST) Çiğdem KÖSE (YLV) 3 2
Dilan TEK (ANK) Gülpembe ÖZKAYA (İST) 1 3
Edanur IŞIK (ANK) Aybüke ÖNER (ADN) 3 2
Aleyna SAKİN (ADN) Betül N.KAHRAMAN (KYS) 0 3
Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) Simay KULAKÇEKEN  0 3
Ç.Yağmur KONUR (ADN) Çiğdem KÖSE (YLV) 3 0
Aybala KOÇAL (YLV) Ece ALTUNDERE (İST) 3 1
Gülpembe ÖZKAYA (İST) Aybüke ÖNER (ADN) 3 0
Dilan TEK (ANK) Betül N.KAHRAMAN (KYS) 3 2
Edanur IŞIK (ANK) Simay KULAKÇEKEN  0 3
Aleyna SAKİN (ADN) Çiğdem KÖSE (YLV) 0 3
Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) Ece ALTUNDERE (İST) 3 1
Ç.Yağmur KONUR (ADN) Aybala KOÇAL (YLV) 1 3
Betül N.KAHRAMAN (KYS) Gülpembe ÖZKAYA (İST) 2
Aybüke ÖNER (ADN) Simay KULAKÇEKEN 
Dilan TEK (ANK) Çiğdem KÖSE (YLV)
Edanur IŞIK (ANK) Ece ALTUNDERE (İST)
Aleyna SAKİN (ADN) Aybala KOÇAL (YLV) 3
Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM) Ç.Yağmur KONUR (ADN)
Gülpembe ÖZKAYA (İST) Simay KULAKÇEKEN 
Betül N.KAHRAMAN (KYS) Çiğdem KÖSE (YLV)
Aybüke ÖNER (ADN) Ece ALTUNDERE (İST) 2
Dilan TEK (ANK) Aybala KOÇAL (YLV)
Edanur IŞIK (ANK) Ç.Yağmur KONUR (ADN)
Aleyna SAKİN (ADN) Merve Nur ÖZTÜRK (ÇRM)

 

GENÇ ERKEKLER

Talha YİĞENLER (ADN) Furkan USLU (ZON) 3 0
Uğur BAYER (MLT) Alican ŞEKER (MLT) 3 2
İbrahim KALKAN (MRD) Mücahit KOYUNCU (İST) 0 3
Tugay S.YILMAZ (YLV) Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) 3 1
Sadettin GENCER (ANK) Umut E. BAŞSAN (YLV) 3 1
Bilal Selim TOK (YLV) Tarık O.KARATAŞ (ANK) 3 0
Alican ŞEKER (MLT) Talha YİĞENLER (ADN) 2 3
Furkan USLU (ZON) Mücahit KOYUNCU (İST) 2 3
Uğur BAYER (MLT) Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) 0 3
İbrahim KALKAN (MRD) Umut E. BAŞSAN (YLV) 1 3
Tugay S.YILMAZ (YLV) Tarık O.KARATAŞ (ANK) 3 0
Sadettin GENCER (ANK) Bilal Selim TOK (YLV) 0 3
Talha YİĞENLER (ADN) Mücahit KOYUNCU (İST) 3 0
Alican ŞEKER (MLT) Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) 1 3
Furkan USLU (ZON) Umut E. BAŞSAN (YLV) 2 3
Uğur BAYER (MLT) Tarık O.KARATAŞ (ANK) 2 3
İbrahim KALKAN (MRD) Bilal Selim TOK (YLV) 0 3
Tugay S.YILMAZ (YLV) Sadettin GENCER (ANK) 3 1
Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) Talha YİĞENLER (ADN)
Mücahit KOYUNCU (İST) Umut E. BAŞSAN (YLV)
Alican ŞEKER (MLT) Tarık O.KARATAŞ (ANK)
Furkan USLU (ZON) Bilal Selim TOK (YLV)
Uğur BAYER (MLT) Sadettin GENCER (ANK)
İbrahim KALKAN (MRD) Tugay S.YILMAZ (YLV)
Talha YİĞENLER (ADN) Umut E. BAŞSAN (YLV)
Z. Batuhan ŞAHİN (ADN) Tarık O.KARATAŞ (ANK) 3
Mücahit KOYUNCU (İST) Bilal Selim TOK (YLV) 0
Alican ŞEKER (MLT) Sadettin GENCER (ANK)
Furkan USLU (ZON) Tugay S.YILMAZ (YLV)
Uğur BAYER (MLT) İbrahim KALKAN (MRD) 3

 

YILDIZ BAYANLAR

Özge YILMAZ (KYS) Şilan GÜLSEREN  3 0
Alsu DÖNMEZ (İST) Şükran CANGİR (BTM) 2 3
Meltem BALABAN Gamze ÇOTRA (İST) 1 3
Jale CAN (İST) Betül TÖZ (KOC) 0 3
Zeynep ÇELİK (ANK) Ece HARAC (YLV) 0 3
Kadriye N.SARI (KYS) Feyzanur SAĞLAM  0 3
Şükran CANGİR (BTM) Özge YILMAZ (KYS) 0 3
Şilan GÜLSEREN  Gamze ÇOTRA (İST) 0 3
Alsu DÖNMEZ (İST) Betül TÖZ (KOC) 0 3
Meltem BALABAN Ece HARAC (YLV) 0 3
Jale CAN (İST) Feyzanur SAĞLAM  2 3
Zeynep ÇELİK (ANK) Kadriye N.SARI (KYS) 3 0
Özge YILMAZ (KYS) Gamze ÇOTRA (İST) 3 1
Şükran CANGİR (BTM) Betül TÖZ (KOC) 0 3
Şilan GÜLSEREN  Ece HARAC (YLV) 0 3
Alsu DÖNMEZ (İST) Feyzanur SAĞLAM  0 3
Meltem BALABAN Kadriye N.SARI (KYS) 3 2
Jale CAN (İST) Zeynep ÇELİK (ANK) 3 2
Betül TÖZ (KOC) Özge YILMAZ (KYS)
Gamze ÇOTRA (İST) Ece HARAC (YLV)
Şükran CANGİR (BTM) Feyzanur SAĞLAM  1
Şilan GÜLSEREN  Kadriye N.SARI (KYS)
Alsu DÖNMEZ (İST) Zeynep ÇELİK (ANK)
Meltem BALABAN Jale CAN (İST)
Özge YILMAZ (KYS) Ece HARAC (YLV) 0
Betül TÖZ (KOC) Feyzanur SAĞLAM  3
Gamze ÇOTRA (İST) Kadriye N.SARI (KYS) 3
Şükran CANGİR (BTM) Zeynep ÇELİK (ANK) 1
Şilan GÜLSEREN  Jale CAN (İST) 0
Alsu DÖNMEZ (İST) Meltem BALABAN

 

YILDIZ BAYANLAR

Yücel OCAK (YLV) Kaan DÖNMEZ (YLV) 2 3
Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) Talha AĞBABA (YLV) 2 3
Emirhan ÇİÇEK (YLV) Ekin B. TOPRAK (YLV) 1 3
Bilal IŞIK (İST) Ulaş AKDAĞ (ANK) 0 3
İbrahim ATUĞ (İST) Özgür YILMAZ (ZON) 1 3
Şükrü Can YILMAZ (ZON) Kerem ERSARİ (İST) 3 1
Talha AĞBABA (YLV) Yücel OCAK (YLV) 3 2
Kaan DÖNMEZ (YLV) Ekin B. TOPRAK (YLV) 3 2
Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) Ulaş AKDAĞ (ANK) 3 2
Emirhan ÇİÇEK (YLV) Özgür YILMAZ (ZON) 0 3
Bilal IŞIK (İST) Kerem ERSARİ (İST) 3 1
İbrahim ATUĞ (İST) Şükrü Can YILMAZ (ZON) 1 3
Yücel OCAK (YLV) Ekin B. TOPRAK (YLV) 3 1
Talha AĞBABA (YLV) Ulaş AKDAĞ (ANK) 2 3
Kaan DÖNMEZ (YLV) Özgür YILMAZ (ZON) 3 1
Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) Kerem ERSARİ (İST) 3 1
Emirhan ÇİÇEK (YLV) Şükrü Can YILMAZ (ZON) 1 3
Bilal IŞIK (İST) İbrahim ATUĞ (İST) 2 3
Ulaş AKDAĞ (ANK) Yücel OCAK (YLV) 3
Ekin B. TOPRAK (YLV) Özgür YILMAZ (ZON)
Talha AĞBABA (YLV) Kerem ERSARİ (İST)
Kaan DÖNMEZ (YLV) Şükrü Can YILMAZ (ZON)
Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) İbrahim ATUĞ (İST)
Emirhan ÇİÇEK (YLV) Bilal IŞIK (İST)
Yücel OCAK (YLV) Özgür YILMAZ (ZON)
Ulaş AKDAĞ (ANK) Kerem ERSARİ (İST)
Ekin B. TOPRAK (YLV) Şükrü Can YILMAZ (ZON)
Talha AĞBABA (YLV) İbrahim ATUĞ (İST) 1
Kaan DÖNMEZ (YLV) Bilal IŞIK (İST)
Kaan ŞİŞMANOĞLU (İST) Emirhan ÇİÇEK (YLV)

 

08.05.2017

Diğer Haberler