Minikler ve Küçükler En İyi´ler 4.etap Sakarya´da yapıldı

Minikler ve Küçükler En iyi´ler 4. Etap Yarışları Sakarya´da yapıldı. Serdivan Spor Salonundaki karşılaşmalara erkeklerde ve kızlarda, miniklerde 32, küçüklerde ise 24 olmak üzere toplam 60 sporcu katıldı.
Minikler kategorisinde ilk gün grup maçları yapıldı. Gruplarında ilk iki sırayı elde eden 8 sporcu 1-8 maçları, ilk ikiye giremeyen sporcular ise 9-16 maçlarına çıktılar. Karşılaşmalar sonunda minik erkeklerde Çorum´dan Uğurcan Dursun 1-8 maçlarında elde ettiği 7 galibiyet ve 14 puanla birinci, Hatay´dan Mustafa Nebhan 12 puanla ikinci, Çorum´dan Yiğit Furkan Şimşek 11 puan ve averajla üçüncü, Gaziantep´den Halil İbrahim Zen 11 puanla dördüncü sırayı aldı. Minik kızlarda ise  Ankara´dan Ayten Ulutaş 1-8 maçlarında topladığı 13 puanla birinci, Aysima Gün 12 puan ve averajla ikinci, Hatay´dan Nihat Nebhan 12 puanla üçüncü, Ankara´dan Ezel Arslan ise 11 puanla dördüncü oldu.
Toplam 24 sporcunun katıldığı küçükler kategorisinde ise maçlar tek devreli lig usulüne göre oynandı. Küçük erkeklerde oynadığı 11 maçın 10´unu kazanan İstanbul´dan Tarık Saim Özbek 21 puanla ilk sırayı elde etti. Yalova´dan Özgün Göksal 19 puan ve averajla ikinci, İstanbul´dan Batuhan Gürses 19 puanla üçüncü ve Ankara´dan Hakan Işık 18 puan ve averajla dördüncü oldu. Küçük kızlarda ise 11 maçta 10 galibiyet elde ederek 21 puan toplayan İstanbul´dan Zeynep Karaca birinci sırayı aldı. İzmir´den Arzusu Ceyhan 20 puan ve averajla ikinci, Yağmur Şevval Karaca 20 puanla üçüncü, Ankara´dan Ceren Sude Gülman ise 19 puanla dördüncü sırayı elde etti.

MAÇ SONUÇLARINI Google Drive formatında açmak için buraya tıklayınız

MAÇ SONUÇLARINI Excel formatında indirmek için buraya tıklayınız (düzeltildi)

19.06.2017

Diğer Haberler