istanbul escort Türkiye Masa Tenisi Federasyonu

Sezon değerlendirme toplantısı Ankara´da yapıldı

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Kızılcahamam´da toplandı. Toplantı sonrasında ayrıca Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge Temsilcileri, Ankara İl Temsilcisi ve TMTF Kurul başkanlarının katılımı ile bir değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Toplantıda Teknik Kurul Başkanı Sunay Atakan, Bölge Sorumluları adına Kemal Sağ, Müessesler ve Veteran Kurulu Başkanı Şener Filiz, Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Samet Polat, Eğitim Kurulu Başkanı Yrd. Doç.Dr. Burçak Keskin, Engelliler Kurulu Başkanı Dt. Engin Avcı, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Hüseyin Öztürk , Organizasyon Kurulu adına Suat Tuncer, Sağlık Kurulu adına Prof. Dr. Nevin Şanlıer, Bütçe ve Kaynak Planlama Kurulu adına Güner Demirel ve Basın Kurulu Başkanı Murat İlter birer sunum yaparak, kurulların 2016-2017 sezonu faaliyetleri ve yeni sezon hedefleri hakkında bilgi verdi.

Yoğun bir sezonun kendilerini beklediğini söyleyen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Kerim KOÇ, ´´2017-2018 sezonu faaliyet takvimini Yönetim Kurulu toplantımızda karar bağladık. Kurullarımızla yeni sezon öncesi  değerlendirme toplantısı yaptık. Sezona daha dinamik girmek istiyoruz´´ dedi.

10.09.2017

Diğer Haberler