SÜPER LİG BURDUR´DA SONA ERDİ

Masa Tenisi 2021 Suzan Özbek sezonu Türkiye Süper Lig 5. ve 6. Etap Müsabakaları Burdur Mehmet Akif Üniversitesi Spor Kompleksinde bulunan 2 ayrı salonda tamamlandı.
Süper Lig Play-Off yarışmaları; Burdur Mehmet Akif Üniversitesi Merkez Spor Salonunda oynandı. Müsabakalar sonunda Erkeklerde ve Kadınlarda Fenerbahçe şampiyonluğu elde etti. Erkeklerde 28 puan toplayan Fenerbahçe yenilgisiz olarak 6. kez Süper Lig şampiyonluğunu elde etti. İstanbul Büyükşehir 24 puanla ikinci, KBS MTD 23 puanla üçüncü, Beşiktaş 21 puanla dördüncü, Sarkuysan 20 puanla beşinci sırayı elde etti.
Kadınlarda ise oynadığı tüm maçları kazanan Fenerbahçe nağmalup olarak 28 puanla tarihindeki 14.Süper Lig şampiyonluğuna uzandı. Kayseri temsilcisi Kocasinan Belediyesi 24 puan ve averajla ikinci sırayı alırken, aynı puanlı Trabzonspor üçüncü, TİGEM dördüncü, Bursa Büyükeşhir beşinci oldu.
Klasman yarışmaları ise Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda oynandı. Erkeklerde Çorum Belediyesi, Kadınlarda ise Çorum Gençlik takımları klasman birinciliğini elde ettiler. Müsabakalar sonunda erkeklerde ve kadınlarda son dört sırayı elde eden takımlar Türkiye 1.Ligi´ne düştüler. Erkeklerde Şahinbey Belediyesi, Düzce Gençlik, Antalya BŞB Asatspor ve Globalspor, Kadınlarda ise İstanbul VMT, Elazığ MTİ, Elazığ Gençlik ve İstanbul DSİ takımları Türkiye Süper Liginden düştüler.

SÜPER.LİG 5.ve 6.ETAP PLAY-OFF 3.GÜN MAÇ SONUÇLARI ve MÜSABAKA FİKSTÜRÜ (13.06.2021) İndir 

SÜPER.LİG 5.ve 6.ETAP KLASMAN 3.GÜN MAÇ SONUÇLARI ve MÜSABAKA FİKSTÜRÜ (13.06.2021) İndir 

13.06.2021

Diğer Haberler