Yıldızlar Takım Bölge Şampiyonası

Yıldızlar Takım Bölge Şampiyonası, 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde Kocaeli, Ankara, Antalya ve Batman illerinde yapıldı.
Marmara Bölge karşılaşmaları, Kocaeli Şh.Polis Recep Topaloğlu Spor Salonunda, İç Anadolu ve Karadeniz Bölge karşılaşmaları, Ankara Mamak Spor Salonunda,
Akdeniz ve Ege Bölge karşılaşmaları, Antalya 10 bin kişilik Spor Salonunda, Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölge karşılaşmaları, Batman 19 Mayıs Spor Salonunda düzenlendi. 
Karşılaşmalar sonucunda Bölge kontenjanlarına göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. 1 Ocak 2004 ve sonrası doğumlu sporcular katılabildiği Yıldızlar Takım Bölge Şampiyonasında erkek ve bayan takım maçları 5 maçlık sistem (Corbilon Kupa sistemi, 4 tek ve 1 çift) ile oynandı. 

BÖLGE KONTENJANLARI VE DERECEYE GİREN TAKIMLAR
Bölge kontenjanlarına göre dereceye giren takımlar Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

AKDENİZ BÖLGESİ (4 erkek ve 3 bayan takım) 
Erkek
1-Ispartes (A), 2-Antalya ASAT, 3-Hatay ASP, 4-Ispartes (B)
Bayan
1-Ispartes, 2-Hatay ASP, 3-Antalyaspor
AKDENİZ YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız

EGE BÖLGESİ (4 erkek ve 4 bayan takım)
Erkek
1-Mavi Ege (A), 2-Mavi Ege (B), 3-Muğla Büyükşehir (A), 4-Muğla Büyükşehir (B)
Bayan
1-Seramikspor, 2-Muğla Büyükşehir (A), 3-Aydın Gençlik, 4-Muğla Büyükşehir (B)
EGE YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız

İÇANADOLU BÖLGESİ (3 erkek ve 3 bayan takım)
Erkek
1-Kocasinan Belediye (A), 2-Kocasinan Belediye (B), 3-Çankaya Üniv.
Bayan
1- Şh.Hakan Kabil, 2-AFAD, 3-Kocasinan Belediye
İÇANADOLU YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız

KARADENİZ BÖLGESİ (7 erkek ve 5 bayan takım)
Erkek
1-Çorum Belediye (A), 2-Çorum Belediye (B), 3-Spor İhtisas, 4-Bayburt Gençlik, 5-Özel İdare Yolspor, 6-Çalık Yedaş (A), 7-Çalık Yedaş (B)
Bayan
1-Özel İdare Yolspor, 2-Çorum Belediye, 3-Çalık Yedaş (A), 4-Samsun İlkadım Belediye, 5-Çalık Yedaş (B)
KARADENİZ YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız

MARMARA BÖLGESİ (7 erkek ve 8 bayan takım)  
Erkekler
1-İBBSK (A), 2-Yalova Belediye (A), 3-Fenerbahçe, 4-İBBSK (B), 5-Beşiktaş, 6-Yalova Belediye (B), 7-Kocaeli BŞ.Kağıtspor
Bayanlar
1-İBBSK (A), 2-İBBSK (B), 3-Fenerbahçe, 4-Bursaspor (A), 5-Bursa Büyükşehir, 6-Kocaeli Gençlik, 7-Yalova Belediye, 8-Bursaspor (B)
MARMARA YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya tıklayınız

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ (3 erkek ve 3 bayan takım)
Erkek
1-Öz Van Gençlik, 2-Iğdır Gençlik, 3-Tatvan Krater
Bayan
1-Tatvan Krater, 2-Bingöl 12 Engelliler, 3-Öz Van Gençlik
DOĞU ANADOLU YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya  tıklayınız

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ (3 erkek ve 5 bayan takım)
Erkek
1-1955 Batman Belediye (A), 2-Kilis Kaşifspor, 3-Haliliye Belediye
Bayan
1-1955 Batman Belediye (A), 2-Batman Özel İdare G.B. (A), 3-1955 Batman Belediye (B), 4-Kilis Gençlik, 5-Batman Özel İdare G.B.
GÜNEYDOĞU ANADOLU YILDIZLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ TÜM SONUÇLAR için buraya  tıklayınız

 



24.11.2018

Diğer Haberler