Yıldızlar´da Takım Şampiyonları belli oldu

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezinde devam ediyor. 2002 ve sonrası doğumlu lisanslı sporcuların katıldığı Şampiyonanın Takım maçları kategorisinde şampiyonlar belli oldu. Erkeklerde 24, bayanlarda 22 takımın katıldığı müsabakalar sonunda bayanlarda Kocasinan Belediyespor, erkeklerde ise Yalova Belediyespor Şampiyonluğa ulaşan takımlar oldu. Erkeklerde Yıldızlar Türkiye Takımlar Şampiyonluğunu finalde İstanbul DSİ´yi 3-0 mağlup eden Yalova Belediyespor elde etti. 
Yücel Ocak, Emirhan Çiçek ve Özgün Göksal´dan oluşan Yalova Belediyespor Türkiye Yıldızlar Şampiyonu olurken, Emrullah Gökbulut, Yalçın Kağan Şişmanoğlu ve Ali Sercan Erdem´den kurulu İstanbul DSİ ikinci, İstanbul BBSK´yı 3-0 yenen Yalova Gençlik Hizmetleri üçüncülüğü elde etti.
Bayanlarda Yıldızlar Türkiye Takımlar Şampiyonluğunu finalde İstanbul BBSK (A)´yı 3-1 mağlup eden Kayseri Kocasinan Belediyespor elde etti.
Kadriye Sarı, Özge Yılmaz ve Birsen Yerli´den kurulu Kocasinan Belediyespor Türkiye Yıldızlar Şampiyonu olurken, Gamze Çotra, Zeynep Karaca ve Jale Can´dan oluşan İstanbul BBSK (A) ikinci, 1955 Batman Belediyespor’u mağlup eden İstanbul BBSK (B) ise üçüncülüğü elde etti.
Dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolak BAYRAKTAR, TMTF Yönetim Kurulu üyeleri Mücahit SOYAK ve Ahmet Başol HARAÇ ile Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Murat ESKİCİ ve TMTF Kayseri İl Temsilcisi Umut YILMAZ takdim ettiler.

YILDIZLAR TAKIM MAÇ SONUÇLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

YILDIZLAR FERDİ MAÇ FİKSTÜRLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINZ

 

Erkekler Sıralama
1-Yalova Belediyespor
2-İstanbul DSİ
3-Yalova Gençlik Hizmetleri
4-İstanbul BBSK
5-Fenerbahçe
6-Özel İdare Yolspor
7-BŞB.Ankaraspor
8-Çorum Belediyespor
9-Etimesgut Belediyespor
10-Yalova Belediyespor (B)
11-Çalık Yedaş
12-Çorum Spor İhtisas
13-Çukurova Ünivwrsitesi
14-Ispartes (B)
15-Altınordu
16-Margenç (B)

Bayanlar Sıralama
1-Kocasinan Belediyespor
2-İstanbul BBSK (A)
3-İstanbul BBSK (B)
4-1955 Batman Belediyespor
5-BŞ.Ankaraspor
6-Margenç
7-Batman Gençlik
8-Bursa B.Ş.Belediyesi
9-Çorum Gençlik
10-Özel İdare Yolspor
11-İzmir B.Ş. Belediyesi
12-Bursaspor
13-Çukurova Üniversitesi
14-Yaova Belediyespor
15-Ispartes
16-Yenimahalle Belediyespor 

16.03.2017

Diğer Haberler