Antrenör Kursları

Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen 3.Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu Programı belli oldu.
Kurs, 24 Temmuz 2017 günü yapılacak Spor Anatomisi ve Sporcu Sağlığı dersleriyle başlayacak. 16 gün sürecek olan antrenör kursu 8 Ağustos 2017 günü yapılacak Teknik Taktik Dersleri ile sona erecek.    

3.Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu Teorik dersleri; İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Avcılar Kampüsünde, Uygulama dersler ise İBB Bayrampaşa Spor Kompleksinde yapılacaktır.

3.KADEME KATILIM FORMUNU indirmek için buraya tıklayınız

3.KADEME KURS PROGRAMI nı indirmek için buraya tıklayınız

_______________________________________________________________________________________________________________________________

İSTANBUL 3.KADEME VE 4.KADEME KURSU

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından 2017 Temmuz ayının ilk haftasında Avcılar´da bulunan İstanbul Üniverstesi Spor Bilimleri Fakültesi´nde açılacak olan 3.ve 4.kademe Antrenör Kursları için ön kayıtlar başladı.
Açılacak antrenör kurslarına katılacak antrenörlerin 15 Haziran 2017 günü akşam mesai bitimine kadar, Yönetim Kurulunca belirlenen 3.Kademe için 800,00 TL kurs ücretini, 4.Kademe için 1000,00 TL kurs ücretini Federasyonun, Ziraat Katılım Bankası Ulus Ankara Şubesi TR31 0020 9000 0017 7654 0000 01 nolu IBAN hesabına yaptırması ve dekontun aslını kurs öğretmenine teslim etmek için yanında bulundurması gerekmektedir. 
Kursa katılacak olan antrenörlerin havale yada EFT yaparken açıklama kısmına mutlaka katılmak istedikleri kademenin adını yazmaları gerekmektedir. 

Kurs görevlisi: Burçak Keskin (burcakka@hotmail.com) 

_________________________________________________________________________________________
ANTRENÖR KURS SONUÇLARI

SONA EREN 1.KADEME VE 2.KADEME ANTRENÖR KURSU SONUÇLARI için buraya tıklayınız