Hakem Semineri

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Merkez Hakem Kurulunca 28 Ekim 2017 Cumartesi Günü Ankara, Bitlis, Erzurum, İstanbul, Malatya, Mersin, Ordu ve Uşak illerinde saat 12.00 - 17.00 arasında Ulusal Hakemlik Semineri, saat 18.00 de ise Ulusal Hakemlik Sınavı Yapacaktır. 

Ulusal Hakem Sınavı Yer ve Tarihleri için buraya tıklayınızSONA EREN HAKEM SEMİNERLERİ

Türkiye Masa Tenisi Federasyon tarafından düzenlenen Masa Tenisi Hakem semineri ve klasman sınavı  MHK üyemiz Hayrettin HACIYAKUPOGLU sorumluluğunda  Adana ilinde 09 Eylül Cumartesi günü yapılmıştır.  Hakem semineri ve klasman sınavına; Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Kilis, Nevşehir, Mersin, Osmaniye ve Niğde olmak üzere 11 ilden toplam 119 hakem seminere katıldı. 

Türkiye Masa Tenisi Federasyon tarafından düzenlenen Masa Tenisi Hakem semineri ve klasman sınavı  MHK Başkanımız Hüseyin ÖZTÜRK sorumluluğunda  İstanbul ilinde 10 Eylül Pazar günü yapılmıştır.  Hakem semineri ve klasman sınavına; İstanbul, Yalova, Edirne, Kırklareli, tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Kocaeli ve Sakarya illerinden toplam 110 hakem seminere katıldı.