MODYO TV HABERLERİ

Masa Tenisi Haberleri artık Modyo TV´de

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Basın Kurulu´nun İstanbul´daki toplu taşıma araçlarındaki televizyonlardan yayın yapan Modyo Tv ile yapmış olduğumuz anlaşma çerçevesinde, Milli takım sporcularımızın başarıları başta olmak üzere, önemli Masa Tenisi haberleri artık, bir ay boyunca İstanbul´da ayda ortalama 132 milyon yolcu taşıyan tüm toplu taşım araçlarında yayınlanacak.

İstanbul Metro hatları ayda ortalama 48 milyon, Metrobüs hattı ayda ortalama 24 milyon,
İETT Otobüsleri ve Otobüs A.Ş. Otobüsleri ayda ortalama 47 milyon, İDO Feribot, Deniz Otobüsü ve Vapurlar ise ayda ortalama 12 milyon yolcu taşıyor. 
Tüm bu toplu taşıma araçlarındaki Modyo TV´nin Spor haberlerinde artık Masa Tenisi de olacak.

İlk olarak Özge Yılmaz´ın Top 10´daki başarısı  ve Ece Haraç´ın ITTF Eğitim Kampına davet edilmesi haberleri İstanbul´daki tüm Metro hatları, Metrobüs hattı, Belediye otobüsleri, İDO´ya bağlı Feribot, Deniz Otobüsü ve Şehir hatları vapurlarında bulunan televizyonlarda bir ay süreyle yayınlandı.
Ayrıca İstanbul´da yapılan Türkiye Süper Ligi 2.etabı anonsu ile, maçlar sonunda Beşiktaş ve Fenerbahçe´nin lider oldukları haberleri de yine İstanbul´daki tüm toplu taşıma araçlarında gösterildi.

01.10.2017

Diğer Haberler