Vefat ve Başsağlığı

1 Mart 2018
Federasyonumuz İç Anadolu Bölge Sorumlusu 
Mesut Barkale´nin babası Hafız ve eğitimci Halit Barkale, 82 yaşında vefat etmiştir. Cenazesi, 2 Mart´ta Musalla Camiinde Cuma namazı sonrası oğlu Mesut Barkale´nin kıldırdığı cenaze namazın ardından Musalla Mezarlığında dualarla toprağa verilmiştir. 
Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

3 Şubat 2018
Federasyonumuz eski Ulusal Hakemlerinden Melih Uyar (Antalya) 3.2.2018 günü vefat etmiştir. Cenazesi 4.2.2018 günü Antalya´da defnedilmiştir. 
Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

13 Ocak 2018
Federasyonumuz çalışanlarından Satılmış Baştürk´ün annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın öğlen namazından sonra Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. Masa Tenisi Federasyonu olarak, Merhumeye Allah´tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. 

26 Aralık 2017
Erzurum Oltu ilçesi Masa Tenisi Antrenörlerinden Muhsin Gürsoy hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze namazı bugün, ikindi namazına müteakip Oltu Camii´nden kaldırılacaktır. Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

15 Aralık 2017
Ankara Bölgesi eski Milli sporcularımızdan Aydın Ataman´ınc babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazindan sonra Golbasi Boyalı Köyünde defnedilecektir. Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

20 Eylül 2017
Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor takımında forma giyen Milli sporcumuz Dilan Tek´in babası Abdullah Tek hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Baş Sağlığı için, Annesi İlknur Tek 05378108898, Abisi Caner Tek 05066813850

1 Eylül 2017
Ankara ili Uluslararası Masa Tenisi Hakemlerimizden Recep Özfidan vefat etmiştir. Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Tüm Masa Tenisi camiasının başı sağ olsun...

01.09.2017

Diğer Haberler