Vefat ve Başsağlığı

4 Ağustos 2021

Federasyonumuzun Eğitim Kurulu üyesi Öğr.Gör.Dr. Türkan Nihan Sabırlı´nın muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz.

30 Temmuz 2021

Milli sporcumuz Betül Nur Kahraman´ın babası Kenan Kahraman´ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah´tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

17 Mart 2021
Federasyon Genel Sekreterimiz Sn. Seyfettin Şahan´ın muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz.

17 Kasım 2020

Türk Masa Tenisi camiamızın değerli isimlerinden Mehmet Turhan Akas Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Rahmetli hocamıza Allah´tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı dileriz.

16 Kasım 2020 
Federasyonumuzun değerli çalışanı Kemal Kocabel´in babası vefat etmiştir. Rahmetliye Allah´tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

22 Haziran 2020

AK Parti 24,25 ve 26. dönem İstanbul Milletvekili ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu eski Asbaşkanı Harun Karaca´nın annesi ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu başkanımız Fatih Karaca´nın babaannesi 22.06.2020 (bugün) Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

21 Haziran 2020

Türkiye 1.Ligi ekiplerinden Balıkesir Büyükşehir takımında forma giyen oyuncu/antrenör ve A Milli takım eski sporcusu Demet Candemir´in muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. 

13 Haziran 2020

Türkiye Masa Tenisinin önemli isimlerinden, “Masa Tenisi” , “Spor ve Masa Tenisi” kitaplarının yazarı, Samsun ili hakemlerinden Veliddin KlRLl geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Hocamıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve camiamıza ise baş sağlığı dileriz.
70 ve 80’li yıllarda, Samsun Sağlık Müdürlüğü’nde Çevre Sağlığı Teknisyeni olarak çalışırken tamamen gönüllü olarak masa tenisi antrenörlüğü yapan Veliddin Kırlı, Samsun’da masa tenisinin gelişmesinde büyük rol oynamıştır. 1977 yılından 1980’lerin ortasına kadar TMTF İl Temsilciliği görevinde bulunan Kırlı, görevi sırasında Uluslararası büyük turnuvaların dahi Samsun’da yapılmasında çok emek vermiştir. Milli takım kamplarında ve bölge sporcularının yetiştirilmesinde büyük katkı sağlayan Kırlı, aynı zamanda masa tenisi hakemi olarak da Masa Tenisi sporuna her kademede hizmet vermiştir.

31 Mayıs 2020
Adana MTİ kulübü Bşk. ve Çukurova Bld. Meclis üyesi, masa tenisi emektarı, Adil Yiğenler’in annesi, Milli sporcumuz Talha Yiğenler’in babaannesi Hasibe Yiğenler Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Hasibe hanıma Allah’tan rahmet ve mağfiret, tüm aileye ve yakınlarına sabır ve sağlık diliyoruz.

03 Ocak 2020

Türkiye Süper Ligi ekiplerinden Beyoğluspor takımında forma giyen sporcumuz Uğur Akbaba´nın muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 04 Ocak 2020 Cumartesi ikindi namazına müteakip Esenyurt Esenkent Şehit Mustafa Hasanoğlu Camii’inden kalkacaktır. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. 

30 Aralık 2019
ÖzVan Gençlik İl Antrenörü Mahmut Kurt´un ağabeyi Selahattin Kurt Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhum´a Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz.  

25 Ekim 2019
Danışma Kurulu üyemiz Fuat KULA nin ağabeyi, Bupilic entegre gıda san.tic.a.s. yönetim kurulu başkanı, Balikesir ticaret borsası başkanı ve iş adamı Faruk Kula rahatsızlığı sebebiyle 66 yaşında vefat etmiştir. Cenazesi cuma günü öğle namazına müteakiben zağnos paşa cami den kaldırılacaktır. Merhum´a Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz.  

5 Ekim 2019
Şahinbey Belediye Masa Tenisi antrenörü  Halil Çınaroğlu´nun kızı DİDEM ÇINAROĞLU Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazına müteakip Bahattin Nakıpoğlu camii´de kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. Taziye için tel Halil Hoca 0543 430 32 57

5 Eylül 2019
Ankara İli Masa Tenisi Uluslar arası Hakemi Ali İhsan Orhon Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 6 Eylül 2019 Cuma günü Çamlıdere Merkez Cami´inde öğlen Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Çamlıdere Mezarlığında defnedilecektir.  Merhum´a Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz.  

30 Mayıs 2019
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu personelimizden Batuhan KÖKSALAN´ın muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Olarak Merhumeye Allahtan Rahmet, Sevdiklerine Sabırlar Diliyoruz. 

24 Mayıs 2019
Muğla İli Masa Tenisi Ulusal Hakemi ABDULLAH ŞİNEFOROĞLU Dün Gece Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Vefat Etmiştir. Allah’tan Rahmet,Kederli Ailesine Sabırlar Diliyoruz. Mekanı Cennet Olsun Bugün Saat 11:00’de Menteşe Belediyesinin Önünden Yapılacak Törenle Memleketine Gönderilecektir.

18 Ocak 2019
Türkiye Masa Tenisi Federasyonumuzun değerli Antrenörü Kadri Kocacenk´in muhterem babaannesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19.01.2019 Cumartesi günü Yalova Merkez Cami´inde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir.  Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. 

11 Kasım 2018
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim kurulu üyemiz Ömer Vural, hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 12 Kasım Pazartesi günü öğlen namazını müteakip Karşıyaka mezarlığından kaldırılacaktır. Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

10 Kasım 2018
Türkiye Masa Tenisi Federasyonumuzun Antrenörü Gültekin Kartoğlu´nun muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 10.11.2018 Cumartesi (bugün) günü Ankara Karşıyaka Cami´inde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karşıyaka Mezarlığında defnedilecektir. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. 

12 Ekim 2018
Eski Federasyon Başkanlarımızdan Sayın Suzan ÖZBEK, yakalandığı hastalıktan kurtulamayarak bugün hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi yarın (13.10.2018) Karşıyaka Mezarlığında (Ankara) kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhumeye Allah´tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve Masa Tenisi Camiamıza başsağlığı dilerim. Taziye için: Dursun Doğan:0542 451 44 24

31 Ağustos 2018
Masa Tenisi Milli Takımının eski antrenörlerinden Selami BALDAĞ, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 31.08.2018 günü Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazını müteakip Milas Şehir Mezarlığında defnedilecektir.

14 Haziran 2018
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Ege Bölge Sorumlusu Ali İnan´ın muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 15.06.2018 Cuma günü Dalaman´da defnedilecektir. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. 

25 Mayıs 2018
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun kurucularından ve ilk başkanı Ali Abalı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Masa Tenisi sporunun gelişmesinde çok emeği geçen Ali Abalı’ya Allah’tan Rahmet, ailesine, yakınlarına, tüm sevenlerine ve camiamıza sabır ve başsağlığı dileriz. Federasyonumuzun Erzincan bölgesi Ulusal Hakemlerinden İrfan Yıldız vefat etmiştir. Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

27 Nisan 2018
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Başol Haraç´ın muhterem validesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 28.04.2018 Cumartesi günü Yalova Merkez Cami´inde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanına defnedilecektir. Merhume´ye Allah´tan rahmet, yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı dileriz. 

27 Nisan 2018
Akhisar Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Şafak Karayetim´in babası vefat etmiştir. Cenazesi, 28 Nisan 2018 günü Muğla Akyol Camiinden ikindi namazını müteakip  kılınacak cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında defnolacaktır. Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

4 Nisan 2018
İzmir Masa Tenisi antrenörü  Özge Güner’in annesi ve lig sporcusu Ömür Güner’in kayınvalidesi Hüsniye Yıldırım uzun zamandır tedavi gördüğü Bursa’da hayatını kaybetmiştir. Cenazesi bugün (4 Nisan) ikindi namazını müteakip Bursa Altınşehir Cami (Onur Market’in karşısı) kalkacaktır. Merhumeye Allahtan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

1 Mart 2018
Federasyonumuz İç Anadolu Bölge Sorumlusu Mesut Barkale´nin babası Hafız ve eğitimci Halit Barkale, 82 yaşında vefat etmiştir. Cenazesi, 2 Mart´ta Musalla Camiinde Cuma namazı sonrası oğlu Mesut Barkale´nin kıldırdığı cenaze namazın ardından Musalla Mezarlığında dualarla toprağa verilmiştir. 
Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

3 Şubat 2018
Federasyonumuz eski Ulusal Hakemlerinden Melih Uyar (Antalya) 3.2.2018 günü vefat etmiştir. Cenazesi 4.2.2018 günü Antalya´da defnedilmiştir. 
Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

13 Ocak 2018
Federasyonumuz çalışanlarından Satılmış Baştürk´ün annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın öğlen namazından sonra Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. Masa Tenisi Federasyonu olarak, Merhumeye Allah´tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. 

26 Aralık 2017
Erzurum Oltu ilçesi Masa Tenisi Antrenörlerinden Muhsin Gürsoy hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze namazı bugün, ikindi namazına müteakip Oltu Camii´nden kaldırılacaktır. Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

15 Aralık 2017
Ankara Bölgesi eski Milli sporcularımızdan Aydın Ataman´ınc babası vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazindan sonra Golbasi Boyalı Köyünde defnedilecektir. Masa Tenisi Federasyonu olarak Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

20 Eylül 2017
Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor takımında forma giyen Milli sporcumuz Dilan Tek´in babası Abdullah Tek hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Baş Sağlığı için, Annesi İlknur Tek 05378108898, Abisi Caner Tek 05066813850

1 Eylül 2017
Ankara ili Uluslararası Masa Tenisi Hakemlerimizden Recep Özfidan vefat etmiştir. Merhuma Allah´tan Rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Tüm Masa Tenisi camiasının başı sağ olsun...

21.06.2020

Diğer Haberler