Kuruluşlararası Türkiye Şampiyonasına Katılacak Takımlar

TMTF 16. Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına katılacak takımlar aşağıya çıkarılmıştır. Süper Ligde yer alan takımlar 2017-2018 sezonunda ilinde yapılan Kuruluşlararası müsabakalarda oynamış olmak koşulu ile yaptığı dereceye bakılmaksızın kontenjan harici doğrudan Türkiye Şampiyonasına katılabilecektir.  

Kendi ilinde yapılan müsabakaya katılmaması nedeniyle 16. Kuruluşlararası Türkiye Şampiyonasında yer alamayacak olan Süper Lig takımının yerine geçen sezon Kıbrıs ta yapılan 1. lig müsabaka sonuçları dikkate alınarak en üstten sırayla takım alınacaktır. 

Süper Lig Erkek Takımları; 

Süper Lig Erkek Takımları; 
1- ALSİM ALARKO - İSTANBUL 
2- THY - İSTANBUL 
3- TÜRK TELEKOM - ANKARA 
4- DİVAPAN - DÜZCE 
5- İGDAŞ-B - İSTANBUL 
6- TİGEM - ANKARA 
7- İZOCAM - İSTANBUL 
8- İGDAŞ - İSTANBUL 
9- BOSCH - BURSA 
10- TELAS LASTİK - İSTANBUL 
11- NOVARTİS - KOCAELİ 
12- ENERJİ BAKANLIĞI - ANKARA 
13- POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KKTC 
14- AKSİN AKDENİZ - ANTALYA 
15- BARO - KONYA 
16- ATAKUM HALK EĞİTİM MERKEZİ - SAMSUN 


Birinci Lig Erkek Takımları; 
1- YAKAR TEKSTİL - İSTANBUL 
2- MİGROS - İZMİR 
3- PFIZER - İSTANBUL 
4- DÜZCE BAROSU - DÜZCE 
5- MERCEDES BENZ TÜRK - AKSARAY 
6- SUNAR GRUP - ADANA 
7- İL SAĞLIĞI - DENİZLİ 
8- MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI - DENİZLİ 
9- 1. HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ - ESKİŞEHİR 
10- TEİ POWER - ESKİŞEHİR 
11- HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ - NEVŞEHİR 
12- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE - DENİZLİ 
13- İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - KONYA 
14- PİMSA - KOCAELİ 
15- SODA SANAYİİ - MERSİN 
16- HARRAN ÜNİVERSİTESİ - ŞANLIURFA 
17- HALİLİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MD. - ŞANLIURFA 
18- YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK - ADANA 
19- MERSEN - KOCAELİ 
20- DEMİR EXPORT - SİVAS 
21- İL MİLLİ EĞİTİM MD. - KÜTAHYA 
22- İL MÜFTÜLÜĞÜ - AFYONKARAHİSAR 
23- İL MİLLİ EĞİTİM MD. - AFYONKARAHİSAR 
24- ACA METAL - ANKARA 
25- AİLE ve SOSYAL POLİTİKLAR İL MD. - ÇANAKKALE 
26- ŞEKER FABRİKASI - KASTAMONU 
27- MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI - TRABZON 
28- GHSİM - RİZE 
29- TAİ - ANKARA 
30- 100. YIL ÜNİVERSİTESİ - VAN 
31- İL TARIM MD. - EDİRNE 
32- SGK - KAHRAMANMARAŞ 
33- DULKADİROĞULLARI İLÇE GIDA TARIM MD. - KAHRAMANMARAŞ 
34- ANADOLUBANK - SAMSUN 
35- İL ÖZEL İDARE - KARAMAN 
36- TARIM BAKANLIĞI - ANKARA 
37- ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - ARTVİN 
38- ÇORUH ÜNİVERSİTESİ - ARTVİN 
39- İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - BİTLİS 
40- BÖLGE EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ - ERZURUM 
41- TOKİ - İSTANBUL 
42- KBS - KOCAELİ 
43- FATSA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - ORDU 
44- ÜNYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - ORDU 
45- İL MÜFTÜLÜĞÜ - ORDU 
46- ORDU ÜNİVERSİTESİ - ORDU 
47- KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ - SAMSUN 
48- İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - SİNOP 
49- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ - TRABZON 
50- İL GIDA TARIM MÜDÜRLÜĞÜ - TRABZON 
51- EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ - VAN 
52- İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ - ZONGULDAK 

Kadınlar Ligi Takımları; 
1- THY - İSTANBUL 
2- GÜRELİ YMM. - İSTANBUL 
3- GHSİM - ZONGULDAK 
4- PAMUKKALE ÜNV. SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA - DENİZLİ 
5- GUATIR ARAŞTIRMA VE TEDAVİ MERKEZİ - RİZE 
6- ENERJİ BAKANLIĞI - ANKARA 
7- ASİSSTT REHBERLİK - GİRESUN 
8- İL MİLLİ EĞİTİM MD. - EDİRNE 
9- AİLE ve SOSYAL POLİTİKALAR BAK. - EDİRNE 
10- HAYVANCILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANKARA 
11- SAĞLIK BAKANLIĞI - ANKARA 
12- İL HALK EĞİTİM MERKEZİ - BİTLİS

25.06.2018

Diğer Haberler