Okul maçları Gençler

Okul maçları Gençler

2018 OKULLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ NEVŞEHİR Avanos´ta yapıldı. 

Erkeklerde ve Kızlarda birinciliği YALOVA ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ kazanırken, erkeklerde ANKARA ÖZEL TÜRK YURDU ANADOLU LİSESİ ikinci, ÖZEL ZONGULDAK FİNAL TEMEL LİSESİ üçüncü oldu. Kızlarda ise KAYSERİ ÖZEL GENÇ SULTAN KOLEJİ KIZ ANADOLU LİSESİ ikinci,  ÖZEL ERAL TEMEL LİSESİ üçüncülüğü elde etti. 
Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Erkek ve Kız takımları 8-14 Nisan´da Malta´da yapılacak Liseler Dünya Şampiyonası´nda ülkemizi temsil edecek. 

OKULLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ-Avanos NEVŞEHİR SONUÇLAR

ERKEK TAKIMLAR
DERECE OKULUN ADI İLİN ADI
1. ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , YALOVA YALOVA
2. ÖZEL TÜRK YURDU ANADOLU LİSESİ , KEÇİÖREN , ANKARA ANKARA
3. ÖZEL ZONGULDAK FİNAL TEMEL LİSESİ , MERKEZ , ZONGULDAK ZONGULDAK
4. KONYA SPOR LİSESİ , SELÇUKLU , KONYA KONYA
5. CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ , BEYKOZ , İSTANBUL İSTANBUL
6. ÖZEL ISPARTA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ISPARTA ISPARTA
7. ATATÜRK ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , BATMAN BATMAN
8. ÖZEL ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANADOLU LİSESİ , KARABAĞLAR , İZMİR İZMİR
9. AMASYA ÖZEL BAŞKENT KUTLUBEY ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , AMASYA AMASYA
9. ÇERKEZKÖY UĞUR OKULLARI LİSESİ , ÇERKEZKÖY , TEKİRDAĞ TEKİRDAĞ
9. KOCASİNAN AHMET EREN ANADOLU LİSESİ , KOCASİNAN , KAYSERİ KAYSERİ
9. LEVENT KOLEJİ , LEFKOŞA , KKTC  KKTC
9. ÖZEL ENKA LİSESİ , SARIYER , İSTANBUL İSTANBUL
9. T.V. ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ , BEŞİKTAŞ , İSTANBUL İSTANBUL
9. VAKFIKEBİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , VAKFIKEBİR , TRABZON TRABZON
9. VEHBİ KOÇ VAKFI KOÇ ÖZEL LİSESİ , TUZLA , İSTANBUL İSTANBUL
KIZ TAKIMLAR
DERECE OKULUN ADI İLİN ADI
1. ÖZEL YALOVA BAHÇEŞEHİR ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , YALOVA YALOVA
2. ÖZEL GENÇ SULTAN KOLEJİ KIZ ANADOLU LİSESİ , MELİKGAZİ , KAYSERİ KAYSERİ
3. ÖZEL ERAL TEMEL LİSESİ , ÇUKUROVA , ADANA ADANA
4. ÖZEL ÜMRANİYE BİRİKİM TEMEL LİSESİ , ÜMRANİYE , İSTANBUL İSTANBUL
5. ÖZEL FİNAL TEMEL LİSESİ , MERKEZ , BATMAN BATMAN
6. ÖZEL DOĞA ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , ELAZIĞ ELAZIĞ
7. ADEM-TOLUNAY ANADOLU LİSESİ , MURATPAŞA , ANTALYA ANTALYA
8. ZÜBEYDE HANIM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , OSMANGAZİ , BURSA BURSA
9. NENE HATUN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , MAMAK , ANKARA ANKARA
9. TATVAN ÖZEL OKYANUS ANADOLU LİSESİ , TATVAN , BİTLİS BİTLİS
9. HZ. AYŞE KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ , ANTAKYA , HATAY HATAY
9. HALKALI IMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ , KÜÇÜKÇEKMECE , İSTANBUL İSTANBUL
9. ÖZEL ÜMRANİYE BİRİKİM TEMEL LİSESİ , ÜMRANİYE , İSTANBUL İSTANBUL
9. KIRKLARELİ ANADOLU LİSESİ , MERKEZ , KIRKLARELİ KIRKLARELİ
9. CAHİT ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ , İZMİT , KOCAELİ KOCAELİ
9. TURNASUYU KIZ ANADOLU LİSESİ , GÜLYALI , ORDU ORDU