YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

MİNİKLER TAKIM VE FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

14-17 Mayıs 2022 Minikler Takım ve Ferdi Türkiye Şampiyonası Atatürk Spor Kompleksi.

Daha Fazla Oku

1.LİG 3.ETAP MÜSABAKALRI

20-22 Mayıs 2022 1.lig 3.etap müsabakaları Yalova 90.Yıl spor salonu.


Daha Fazla Oku

2.LİG 3.ETAP MÜSABAKALARI

20-22 Mayıs 2022 2.lig 3. etap müsabakaları Bursa çekirge spor salonu.

Daha Fazla Oku

3.LİG 3.ETAP MÜSABAKALARI

3.Lig 3.Etap Müsabakaları

Daha Fazla Oku

SİGORTAMBİR FİRMASI İLE FEDERASYONUMUZ ARASINDA SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALANDI.

SİGORTAMBİR FİRMASI İLE FEDERASYONUMUZ ARASINDA SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALANDI.

Sigortambir ile Federasyonumuz arasında imzalanan masa tenisi ekipmanları dağıtımı sponsorluk anlaşması kapsamında ilk program Ankara’da gerçekleştirildi. 


Programa Başkanımız Dr.Oktay ÇİMEN, Sigortambir Genel Müdürü Kürşat KÖZ, Sigortambir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ALPAY, Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa AKGÜN, Tuğrul HAZİNE ve Cem UĞURLAŞ Genel Sekreterimiz Alp BALA'nın yanı sıra Antrenörlerimizden Elçin YALÇINKAYA ve genç sporcular katıldılar. 


Sigortambir’e destekleri için teşekkür eden Başkanımız Dr.Oktay ÇİMEN kendilerine plaket takdiminde bulundu.

Ayrıca; Sigortambir Federasyonumuzun Ferdi Kaza Sponsoru Oldu.


Sigortambir ile Federasyonumuz arasında bireysel ferdi kaza sigortası sponsorluğunu kapsayan iş birliği protokolü imzalandı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonuna bağlı lisanslı Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig ve 3. Ligde oynayan sporculara 5.000 TL limitli Sigortambir 1 yıllık Ferdi Kaza sigortası ürünü ücretsiz olarak yapılması kararlaştırıldı. Ayrıca Federasyon başkanımızın yetkisinde olmak üzere 250 kişilik ek kontenjan verilmiştir. Seçilecek sporcu isimleri tamamen TMTF başkanının yetkisinde olup, TMTF tarafından SİGORTAMBİR e gönderilecek isimler dikkate alınacaktır.

Mamak Kapalı spor salonunda gerçekleşen imza törenine Başkanımız Dr.Oktay ÇİMEN, Sigortambir Genel Müdürü Kürşat KÖZ, Sigortambir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ALPAY, Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa AKGÜN katıldılar.


Törende konuşan Başkanımız Dr.Oktay ÇİMEN Federasyonumuza vermiş oldukları destekler için Sigortambir ailesine teşekkür ettiler. 


Sigortambir Genel Müdürü Kürşat KÖZ ise Masa Tenisi Federasyonuna sponsor olmaktan dolayı son derece mutlu ve heyecanlıyız. Masa Tenisine ve Türk sporuna desteğimiz artarak devam edecek dedi.


Tören sonunda Başkanımız Tarafından Kürşat KÖZ ve Mustafa ALPAY’a teşekkür belgesi takdim edildi.