YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

En İyiler Ferdi Seçme Yarışması 1. Etap (Minik/Küçük)

08-09 Ekim 2022 Yeni Mahalle Spor Salonu - ANKARA

Daha Fazla Oku

1.VE 2.LİG 1.ETAP MÜSABAKALARI

14-16 Ekim Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu-KONYA

Daha Fazla Oku

MİNİKLER BÖLGE TAKIM VE FERDİ YARIŞMALARI

22-24 Ekim 2022 Minikler Bölge Takım ve Ferdi Yarışmaları (ZONGULDAK/KARAMAN/AMASYA/ADANA)

Daha Fazla Oku

6 NİSAN DÜNYA MASA TENİSİ GÜNÜ

6 NİSAN DÜNYA MASA TENİSİ GÜNÜ

Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu ITTF tarafından “6 Nisan Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü” olarak ilan edilen 6 Nisan, bu yıl salgın nedeniyle evlerde kutlanacak.


Her yıl 6 Nisan gününün bütün dünyada  "Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü" olarak kutlanmakta olduğunu hatırlatan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca, ´´Bu özel gün dünyada olduğu kadar ülkemizde de Masa Tenisine olan farkındalığın artması açısından oldukça büyük önem taşıyor. Masa Tenisi severler bu özel günü en güzel şekilde kutlayacaklardır. Ayrıca Masa Tenisi severler, ITTF resmi sayfasından gün boyunca yapılacak etkinliklere katılarak da hoşça vakit geçirebilirler. Bu vesile ile tüm camiamızın 6 Nisan Dünya Masa Tenisi gününü kutlar, pandemisiz günlerin gelmesini temenni ederim´´ diye konuştu.


Kütahya Masa Tenisi İl Temsilcisi Yücel Korkmaz ve Masa Tenisi İl Antrenörü İrem Çabuk´a bu güzel video için teşekkür ediyoruz. 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü kutlu olsun. #MasaTenisi #TableTennis #Türkiye #Turkey

UNESCO Dünya mirası listesinde olan Allianoi Pergamon Asklepion kızıl avlu antik kentleri 6 Nisan günü etkinliği..

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Sn. Murat Eskici, Masa Tenisi antrenörlerimiz Sinan Mühürdaroğlu ve Özge Güner´e emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. 6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü kutlu olsun! 

#TableTennis#MasaTenisi#DünyaMasaTenisiGünü#WorldTableTennisDay#6April


06.04.2021