YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

BÜYÜKLER EN İYİLER SEÇME MÜSABAKALARI

18-19 Şubat 2023 Toz Koparan Spor Salonu-İSTANBUL

Daha Fazla Oku

MİNİK (U11)-KÜÇÜK (U13) EN İYİ 16'LAR MÜSABAKALARI

18-19 Şubat 2023 Atatürk Spor Kompleksi-SAKARYA

Daha Fazla Oku

3.LİG 3.ETAP MÜSABAKALARI

24-26 Şubat 2023 Ünye Spor Salonu-ORDU

Daha Fazla Oku

YILDIZ (U15)-GENÇ (U19) EN İYİ 16'LAR MÜSABAKALARI

04-05 Mart 2023 12 Şubat Spor Kompleksi Spor Salonu-KAHRAMANMARAŞ

Daha Fazla Oku

FEDERASYONUMUZ İLE IQ MONEY ŞİRKETİ ARASINDA SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPILDI

FEDERASYONUMUZ İLE IQ MONEY ŞİRKETİ ARASINDA SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPILDI

Elektronik para ve ödeme hizmeti şirketi olan IQ Money, Masa Tenisi Federasyonu işbirliği ile dezavantajlı toplam 10 okula masa tenisi desteğinde bulundu. Çocukları spora teşvik ederek kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak amacıyla imzalanan üçlü protokol çerçevesinde ülkenin çeşitli illerinde gençlerin daha fazla spor imkanına kavuşabilmesi için masa tenisi masası ve ekipmanları dağıtımı yapılacak.

Başkanımız Dr. Oktay ÇİMEN, “Federasyonun sosyal sorumluluk projeleri var. Bu projelerden bir tanesi de özellikle dokunulması gereken gençlerin bulunduğu illerde malzeme yardımı, yani masa tenisini bir araç olarak kullanıp, bu çocukları spor salonlarına çekerek masa tenisi ile eğitmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla biz bu projenin bir ayağını da IQ Money şirketi ile beraber yapıyoruz. Çocukları topluma kazandırıp geleceklerini kazandırmak için çok anlamlı bir proje. Bu işe ön ayak olan herkese teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.
IQ Money Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa DURAN, “Yapmış olduğumuz bu ortaklıktan gurur duyuyoruz. Amacımız, dezavantajlı bölgelerde özellikle çocukları kötülüklerden, terörden, kötü alışkanlıklardan, kötü arkadaşlıklardan uzaklaştıracak bir alana sevk edebilmek. Amacımız, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun ana sponsorlarından biri olmak. Bununla gurur duyuyoruz” dedi.

“Hem sporla rehabilite edeceğiz hem de spor yapma imkanı sağlamış olacağız“

Girişimci İş İnsanları ve Profesyonel Yöneticiler Platformu Başkanı Mustafa Kazım ALPAY, “İmzalanan bu iş birliği protokolünün anlamı çok önemli. Doğuda, özellikle Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da çocuklarımız spor imkanlarına ulaşmakta oldukça güçlük çekiyorlar. Gençlerimize imkan sağlandığında masa tenisi, şampiyonlar bile çıkartabileceğimiz çok önemli bir alan. Böyle hayırlı bir hizmete vesile olmaktan dolayı son derece mutluyum. Bu proje çerçevesinde en az 10 ilimizde çocuklarımızı masa tenisi ile buluşturup, onları hem sporla rehabilite edeceğiz hem de onlara daha fazla spor yapma imkanı sağlamış olacağız” ifadelerini kullandı.
İmza törenine Federasyonumuz adına Başkanımız Dr.Oktay ÇİMEN ve yönetim kurulu üyemiz Mustafa AKGÜN katıldılar. Başkanımız Dr.Oktay ÇİMEN sponsor firmanın yönetim kurulu Başkanı Mustafa DURAN'a teşekkür ederek teşekkür belgesi ve milli takım forması hediye etti.