MİLLİ SPORCULARIMIZ İBRAHİM GÜNDÜZ VE TALHA YİĞENLER DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ...

MİLLİ SPORCULARIMIZ İBRAHİM GÜNDÜZ VE TALHA YİĞENLER DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ...

28 Ekim - 8 Ağustos 2023 tarihleri arasında Fisu World University Games Summer - Çin Chengdu 2021 de Masa Tenisi Çift Erkekler de İBRAHİM GÜNDÜZ - TALHA YİĞENLER Çifti Çeyrek Finalde Alman HIPPLER T /HOHMEIER N karşı 4:2 lik sonuçla galip ayrıldı. Yarı finalde İBRAHİM GÜNDÜZ / TALHA YİĞENLER çifti ÇİN den XU Y / XUE Y karşı 3:4 mağlup oldu. World University Games Summer da Çift Erkekler kategorisinde 3. olarak turnuvayı tamamladılar. 


Antrenör Hüseyin Gazi YILMAZ ; Masa Tenisi takımı olarak ilk defa katıldığımız Fisu World University Games Summer da oldukça iyi mücadele verdik. Türkiye Masa Tenisi tarihi açısından oldukça büyük bir başarı elde etmiş olduk. Bu başarıda her şeyini ortaya koyan İbrahim Gündüz ve Talha Yiğenler’i gönülden kutluyorum. Daha iyisini başarmak için çalışmalara devam edeceğiz. Bugün çok mutlu ve gururluyuz. 


Bizlere desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın BAK’ a , Türkiye Üniversite Sporları Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mehmet GÜNAY’a , Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanımız Sayın Dr. Oktay ÇİMEN’ e ve Nişantaşı Üniversitesi Eğitim Vakfı kurucusu  Sayın Dr. Levent UYSAL’ a çok teşekkür ederiz. dedi.


Bu Bölümdeki Diğer Haberler