100.YIL MİNİKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
11-14 Haziran 2024 Halkapınar S.S.-İZMİR
Daha Fazla Oku100.YIL BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
24-26 Haziran 2024 Hitit Ünv.S.S. -ÇORUM
Daha Fazla Oku100.YIL KÜÇÜKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
27-30 Haziran 2024 Selçuklu Bld. Uluslararası S.S.-KONYA
Daha Fazla OkuAvrupa şampiyonu para masa tenisi milli takımımız Başkanımız Dr.Oktay Çimen, Yönetim Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Hakan BEBEK ve Genel Sekreterimiz Alp BALA ile birlikte Bakan Yardımcımız Sayın Hamza YERLİKAYA'YI ve Spor Hizmetleri Genel Müdürü Ömer ALTUNSOY'u makamlarında ziyaret ettiler. Kendilerine kafilemize gösterdikleri yakın ilgi,destek ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.