100.YIL MİNİKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
11-14 Haziran 2024 Halkapınar S.S.-İZMİR
Daha Fazla Oku100.YIL BÜYÜKLER FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
24-26 Haziran 2024 Hitit Ünv.S.S. -ÇORUM
Daha Fazla Oku100.YIL KÜÇÜKLER TAKIM-FERDİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MÜSABAKALARI
27-30 Haziran 2024 Selçuklu Bld. Uluslararası S.S.-KONYA
Daha Fazla Oku02 -03 Mart 2024 tarihleri arasında ÇİLTAR Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Federasyonumuz ve Çukurova Üniversitesi’nin katkısı ile düzenlenen 11. Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı’nda başladı.
23 ülkeden Türkiye dahil 376 oyuncunun 40 masada yarışacağı uluslararası turnuvaya 60 kadın sporcu katılım gösteriyor. Seyircilerin merakla izlediği organizasyonun açılış törenine Adana Valisi Sayın Yavuz Selim KÖŞGER, Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Celal Sami TÜFEKÇİ, Federasyon Başkanımız Dr.Oktay ÇİMEN, Dünya Masa Tenisi Federasyon Başkanı (ITTF) Petra SÖRLİNG, Sarıçam Kaymakamı Sayın Murtaza DAYANÇ, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTIMAR ile spor paydaşları katıldılar.