YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

MİNİKLER BÖLGE TAKIM VE FERDİ MÜSABAKALARI

30 Eylül-02 Ekim 2023 Köyceğiz S.S./MUĞLA-Yakup Kılıç S.S./ELAZIĞ-Amasya S.S./AMASYA-Atatürk S.S./SAKARYA

Daha Fazla Oku

1.VE 2.LİG 1.ETAP MÜSABAKALARI

06-08 Ekim 2023 Çukurova Üniversitesi S.S. ADANA

Daha Fazla Oku

İSMAİL EREN ALICI EN İYİLER FERDİ SEÇME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (YILDIZ-GENÇ) MÜSABAKALARI

14-16 Ekim Konya Uluslararası S.S. KONYA

Daha Fazla Oku

WTT CONTENDER

16-22 Ekim 2023-ANTALYA

Daha Fazla Oku

ITTF, Türkiye ve Suriye Deprem Yardım Çalışmalarını Desteklemek İçin Acil Yardım Fonunu Etkinleştirdi.

ITTF, Türkiye ve Suriye Deprem Yardım Çalışmalarını Desteklemek İçin Acil Yardım Fonunu Etkinleştirdi.

Uluslar Arası Masa Tenisi Federasyonu Tarafından Yapılan Açıklamada:

"ITTF, yakın zamanda iki üye derneği vuran yıkıcı depremin ardından Acil Yardım Fonunu etkinleştirerek Türk ve Suriyeli masa tenisi topluluklarının kullanımına hazır hale getirdi.

ITTF ailesi, trajik can kaybı ve büyük hasar nedeniyle derin üzüntü duymaktadır; kalbimiz tüm vefat edenler, aileleri ve sevenleri ile birlikte. Biz depremden etkilenen herkesle dayanışma içinde olacağız ve ihtiyacı olanlara yardım eli uzatmaya hazırız.

Acil Yardım Fonu, ITTF Vakfı tarafından afetlere müdahale aracı olarak kurulmuştur. Türkiye ve Suriye'den gelen destek talepleri hızlandırılacaktır.

Depremden etkilenenlere yardım ve destek sağlayarak katkıda bulunmak isterseniz buradan bağışta bulunabilirsiniz . Devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz ve masa tenisi ailesinin bir parçası olarak birlikte bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz."

"The ITTF Group has activated its Emergency Relief Fund making it readily available to Turkish and Syrian table tennis communities following the devastating earthquake that recently hit the two member associations.

The ITTF family is deeply saddened by the tragic loss of life and extensive damage; our hearts go out to all the victims, their families and friends. It stands in solidarity with all those who have been impacted and is ready to extend a helping hand to those in need.

The Emergency Relief Fund was established by the ITTF Foundation as a means to respond to disasters. Support requests coming from Türkiye and Syria will be fast-tracked.

If you would like to contribute by helping to provide relief and support to those affected by the earthquakes, you can make a donation here. Thank you for your continued support and as part of the table tennis family, we believe we can make a difference together."


Bu Bölümdeki Diğer Haberler